گزازش کارآموزی رشته مدیریت

دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه محصولات غذایی

دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه محصولات غذایی

 • موضوع گزارش کارآموزی : گزارش کارآموزی در کارخانه محصولات غذایی
 • مربوط به رشته : مدیریت
 • فرمت اجرایی : در قالب Doc
 • تعداد صفحات : ۸۰ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی در کارخانه محصولات غذایی :

شرکت صنایع غذایی پروین در زمینی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع و با راه اندازی سردخانه مجهز ۴۰۰۰ تنی به بهره برداری رسید. این شرکت محصولات خود را با بالاترین سطح استانداردهای ملی و جهانی تولید و عرضه می نماید و با هدف تکمیل سبد محصولات در پاسخ گویی به نیاز داخلی و با عنایت به اصول بنیادی در تحقق این مهم و استفاده از تجهیزات بسیار مدرن و با تلاش و پشتکار پرسنل متعهد و متخصص،این شرکت ضمن دریافت سه گواهینامه ی ISO 9001-2008 و ISO 2200-2005 از شرکت ایتالیا در سال های ۸۹ و ۹۱ تندیس کارآفرین برتر استان را به خوداختصاص داده همچنین این شرکت با انجام مطالعات و پژوهش های بازاریابی روز جهانی اقدام به بسته بندی و صادرات انار که از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است نموده و این صادرات را به کشورهای اروپایی و آسیای شرقی (کره و ژاپن) انجام می دهد. هم اکنون این شرکت تولید کنسرو رب گوجه فرنگی ،رب انار ،انواع کنسروجات غیر گوشتی ،خیارشور ،ترشی جات ،مرباجات را در سایزهای مختلف آغاز نموده و روانه بازار کرده است. در نتیجه‌ این‌ توسعه‌، اثرات‌ آن‌ در کشاورزی منطقه‌ به‌ خوبی مشهود می باشد و کمکک شایانیی در اقتصاد و کارآفرینیی و جذب‌ محصولات‌ کشاورزیی بوده‌ است‌.

میزان جذب محصول حدوداً ۵۰۰۰۰ تن در سال که ۳۰۰۰۰  تن آن گوجه فرنگی و ۲۰۰۰۰ تن آن انواع سبزیجات و میوه جات می باشد.

با توجه به ورودی مواد اولیه ۵۰۰۰۰ تن ، خروجی تولید روزانه ۴۵ تا ۶۰ تن و در ماه ۷۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰ بسته انواع محصولات می باشد.

این شرکت به منظور ارتقاء کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان خود از پرسنل مجرب و متخصص در واحدهای تحقیق و توسعه (R&D) ، تحقیقات بازار و واحد استراتژیک و بهبود روش ها بهره مند می باشد.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه محصولات غذایی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید … .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی مدیریت در کارخانه صنعتی

دانلود گزارش کارآموزی مدیریت در کارخانه صنعتی

 • موضوع گزارش کارآموزی : مدیریت در کارخانه صنعتی
 • مربوط به رشته : مدیریت صنعتی
 • فرمت اجرایی : در قالب Doc
 • تعداد صفحات : ۲۱۵ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی مدیریت در کارخانه صنعتی :

در این گزارش کارآموزی هدف آن است که کلیه مراحل تهیه و تولید در یک کارخانه صنعتی با کلیه جزئیات ارائه شود و امید است که بتوان با در نظر گرفتن محدودیت‌ ها و امکانات این گزارش کارآموزی را به نحو احسن ارایه کنم؛ با توجه به این که می دانیم این کارخانه یک کارخانه‌ تولیدی می باشد یعنی کالاهای مصرفی یا بادوام را با به کار گرفتن سرمایه و نیروی انسانی و با استفاده از ابزارها، ماشین‌ آلات و تجهیزات می سازد و تولید می کند و این تولیدات خود را به مؤسسات بازرگانی یا مستقیماً به مصرف‌ کنندگان می فروشد.

یکی از مهم‌ ترین فعالیت‌ هایی که مهندسان صنایع و مدیران صنعتی با آن سروکار دارند، مدیریت و طرح‌ ریزی علمی کارخانه است. هدف و موضوع طرح‌ ریزی کارخانه، امری پیچیده و گسترده است و با موضوعات سایر علوم ارتباط بسیاری دارد؛ برای مثال، علومی مانند مهندسی صنایع، مکانیک، برق، عمران و هم‌ چنین علوم اقتصادی، مدیرت صنعتی، معماری، مهندسی شهرسازی و برنامه‌ ریزی شهری، ممکن است به نحوی در این موضوع دخالت داشته باشند.

به عبارت دیگر هدف، کمک به مدیرانی است که قصد دارند با فراهم آوردن یک محیط مطلوب تولیدی، مواد اولیه را با سرعت بیشتری وارد فرآیند تولید کرده، در کمترین زمان، با حداقل اتلاف سرمایه، محصول ساخته شده را از کارخانه بیرون دهند. مسایل موجود بر مدیریت در کارخانه ، بسیار متنوع است؛ زیرا از آن جا که صنایع با یکدیگر تفاوت زیادی دارند، راه حل‌ های مورد نیاز برای رفع مشکلات آن‌ ها نیز متنوع است. از جمله مواردی که در مدیریت در کارخانه به آن‌ ها اشاره می شود، می توان فضای مورد نیاز برای استقرار کارخانه، عوامل درونی فضای کارخانه مثل نور ـ تهویه ـ غیره، فضای مورد نیاز برای کارکنان و… را اشاره کرد.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی مدیریت در کارخانه صنعتی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی مراحل و طریقه صدور بیمه های بیمه آسیا

دانلود مقاله مراحل صدور بیمه های درمان رشته مدیریت بیمه

 • موضوع گزارش کارآموزی : مراحل وطریقه صدور بیمه های بیمه آسیا
 • مربوط به رشته : مدیریت بیمه
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۱۱۶ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی مراحل و طریقه صدور بیمه های بیمه آسیا :

صدور های بیمه های درمان بصورت انفرادی بوده لیکن برای افرادی که طی یک گروه با مدت و مقصد یکسان نسبت به اخذ پوشش بیمه ای اقدام نمایند، برحسب تعداد از ۵% تا ۲۰% تخفیف در نظر گرفته می ‎شود. پوشش بیمه نامه فقط در خارج از کشور بوده و اعتبار آن از لحظه خروج از مرزهای هوایی و زمینی و دریایی کشور جمهوری اسلامی ایران به منظور شروع سفر لغایت ورود به مرزهای مورد اشاره به منظور پایان سفر و یا خاتمه مدت بیمه نامه هر کدام که مقدم باشد، ملاک عمل است. حداکثر سن بیمه شدگان ۸۰ سال تمام می ‎باشد. مدت بیمه نامه برحسب درخواست متقاضی از ۱ الی ۹۲ روز متوالی تعیین می گردد و قابل افزایش به ۶ ماه و یکسال نیز می ‎باشد.

بیمه های درمان در صورت عدم خروج بیمه شده از کشور و یا عدم دریافت ویزا با کسر مبلغی بعنوان هزینه اداری و حداکثر ظرف مدت ۳ ماه از تاریخ صدور بیمه نامه قابل ابطال می باشد. به منظور حمایت از افراد جامعه در زمینه جبران هزینه های درمانی ناشی از بیماری و حادثه شرکت های بیمه، بیمه ای را تحت عنوان بیمه درمان بصورت گروهی وجهت گروه های بالای پنجاه نفر ارائه می نماید. بدین رو شرکت ها وموسساتی که تحت پوشش سازمان بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی کارکنان دولت و یا سایر سازمان های مشابه هستند می توانند با خرید این بیمه، کارکنان خود و افراد تحت تکفل را که شامل همسر، فرزندان و والدین تحت تکفل آنان می باشد، تحت پوشش قرار دهند.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی مراحل و طریقه صدور بیمه های درمان و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پروژه تولید دارو و ارزیابی کار و زمان در شرکت داروسازی

دانلود پروژه تولید دارو و ارزیابی کار و زمان در شرکت داروسازی

 • موضوع پروژه کارآموزی : تولید دارو و ارزیابی کار و زمان در شرکت داروسازی
 • مربوط به رشته : مدیریت صنعتی
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۹۷ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه تولید دارو و ارزیابی کار و زمان در شرکت داروسازی :

در این پروژه ما در صدد آشنایی با چگونگی تولید دارو از زمان ورود مواد اولیه تا زمان تولید، بسته بندی و فروش و خروج داروی تولید شده از شرکت داروسازی بودیم. برای این منظور کار خود را از انبار مواد اولیه که محل ورود مواد به شرکت بود، شروع کردیم. و چگونگی تحویل مواد اولیه، قرنطینه، آزمایش روی مواد، نگهداری، توزین و تحویل به بخش تولید را مورد مشاهده و ثبت قرار دادیم. واحد تولید دومین مکانی بود که اصلی ترین قسمت کار یعنی تولید دارو در آنجا صورت می گرفت این واحد خود به سه بخش تولید مایعات، جامدات و آنتی بیوتیک تقسیم می‌شد که شرح تولید هر کدام در بخش تولید ذکر خواهد شد. و در نهایت انبار محصولات وجود داشت که محل نگهداری داروهای تولید شده و تحویل آن به شرکت های پخش مواد دارویی جهت توزیع در سطح کشور می باشد.

 هدف از انتخاب این پروژه علاقه به آشنایی با چگونگی تولید دارو بود. زیرا این بخش تولیدی کمتر مورد توجه متخصصان صنعت بوده است و بنده در طول تحصیل هیچگاه ندیده ام که از داروسازی به عنوان یک صنعت اسمی برده شود یا مثالی ذکر گردد. و بیشتر دانشجویان رشته های شیمی، داروسازی، آزمایشگاهی، میکروبیولوژی و رشته های مرتبط با آنها به کارآموزی و تحقیق در این صنعت می پردازند. در حالی که یکی از صنایع بسیار مهم و حیاتی کشور می باشد که یکی از ابزارهای حفظ بهداشت و سلامتی جامعه به شمار می آید. ضمن کار و مطالعه در مورد چگونگی تولید دارو با توجه به اهمیت ارزیابی کار و زمان در موسسات تولیدی و به پیشنهاد شرکت، روش سنجی و زمان سنجی در این شرکت را نیز مورد بررسی قرار دادیم. که مباحث مربوط و فعالیت های انجام شده در بخش ارزیابی کار و زمان ذکر می شود. امید است که با آشنایی بیشتر دانشجویان صنعتی این بخش تولیدی و همت صاحبان این صنایع به ایجاد ارتباط با موسسات تحقیق صنایع، شاهد رشد هر چه بیشتر این صنعت مهم و حیاتی در کشورمان باشیم و با افزایش توان کمی و کیفی تولید دارو این صنعت را به خودکفایی رسانده و از واردات آن که در شرایط بحرانی مشکلات عمده ای را برای ما به بار می آورد، بی نیاز باشیم.

شما عزیزان برای دانلود پروژه تولید دارو و ارزیابی کار و زمان در شرکت داروسازی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی رنگ سازی در کارخانه رنگسازی – مدیریت صنعتی

دانلود گزارش کارآموزی رنگ سازی در کارخانه رنگسازی - مدیریت صنعتی

 • موضوع گزارش کارآموزی : رنگ سازی در کارخانه رنگسازی
 • مربوط به رشته : مدیریت صنعتی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۷۴ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی رنگ سازی در کارخانه رنگسازی :

صنعت رنگ سازی در حقیقت اختلاط چهار جز اصلی رنگ پایه  رنگدانه حلال و مواد کمکی در یکدیگر می باشد. در روند اختلاط این چهار جز که هرکدام ممکن است خود مجموعه ای از دو یا چند ماده ی دیگر باشد  مرحله ی پخش رنگدانه و سایر مواد جامد در فاز مایع رنگدانه از مهمترین مراحل تعیین کننده ی کیفیت رنگ تولید شده می باشد برای این منظور از انواع مخلوط کن ها و آسیا ها و آسیا مخلوط کن ها استفاده می شودکه هر کدام از آن ها در نوع معینی از رنگ ها با درجه ی گرانروی خاصی از رنگ کارایی بهتری از خود نشان می دهد. در این گزارش به اختصار به توضیح درباره این مخلوط کن ها، رنگدانه ها وهمچنین سایر عملیات های صنعت رنگسازی می پردازیم.

قبل از ورود به مبحث اصلی یعنی رنگ سازی لازم به ذکر است که خرد و آسیا کردن واقعی رنگدانه برای رنگ سازی و تبدیل آن ها به ذرات کوچکتر در مراحل تهیه و ساخت رنگدانه توسط تولید کنندگان انجام می شود اما پس از تهیه و ساخت رنگدانه ها در خلال زمان انبارداری و حمل به محل مصرف این ذرات ریز به هم می چسبنددر نتیجه رنگدانه ی بدست آمده حاوی حاوی ذرات تجمع یافته درشتی می شود که باید در هنگام ساخت رنگ خرد شود و به همان ذرات اولیه تبدیل شود هدف از آسیا کردن خرد کردن ذرات به هم چسبیده است و منظور کاهش اندازه ذرات آن نمی باشد.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی رنگ سازی در کارخانه رنگسازی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پروژه کارآموزی بخش کنترل کیفیت کارخانه تولید صابون

 • موضوع پروژه کارآموزی : بخش کنترل کیفیت کارخانه تولید صابوندانلود پروژه کارآموزی بخش کنترل کیفیت کارخانه تولید صابون
 • مربوط به رشته : مدیریت صنعتی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۷۵ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه کارآموزی بخش کنترل کیفیت کارخانه تولید صابون :

صابون یکی از محصولات بهداشتی است که برای جلب رضایت مصرف‌ کننده بایستی کیفیت این محصول مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت وجود هرگونه مشکل برای رفع آن اقدام شود.در این گزارش کارآموزی ، آزمایشاتی که در آزمایشگاه کنترل کیفیت بر روی محصول صابون انجام می‌ شود شرح داده شده‌ است و پس از انجام این آزمایشات محصول مورد نظر تأیید و یا رد می‌ شود.بنابراین ابتدا باید روش تولید صابون یا به عبارتی واکنش صابونی شدن و نیز مواد اولیه صابون بررسی و سپس به بحث کنترل کیفیت آن پرداخت. صابونی که برای انجام آزمایشات به آزمایشگاه کنترل کیفیت، به عنوان نمونه، آورده می‌ شود به دو شکل است: صابون پخت صابونی است که از تانک‌ های پخت متفاوتی نمونه‌ گیری می‌ شود و رنگ و اسانس هم ندارد در مورد این صابون پارامترهایی از قبیل قلیائیت، درصد نمک، درصد گلسیرین و TFM (کل مواد چرب) اندازه‌ گیری می‌ شود. صابون بسته‌ بندی هم یک صابون تکمیل شده است و فقط پارامتر قلیائیت برای اندازه‌ گیری می‌ شود.در آزمایشگاه کنترل کیفیت علاوه بر آزمایشات انجام شده بر روی صابون محصولات دیگری هم مورد آزمایش قرار می‌ گیرند که عبارتند از اسیدهای چرب، چربی‌ ها و محصولات صنعتی از قبیل فوم حفاری، تگزاپون صدفی اسید استئاریک روغن سبزه و غیره.

شما عزیزان برای دانلود پروژه کارآموزی بخش کنترل کیفیت کارخانه تولید صابون و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی بررسی کنترل کیفیت کارخانه کولر سازی

دانلود گزارش کارآموزی بررسی کنترل کیفیت کارخانه کولر سازی

 • موضوع گزارش کارآموزی : بررسی کنترل کیفیت کارخانه کولر سازی
 • مربوط به رشته : مدیریت
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۶۱ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی بررسی کنترل کیفیت کارخانه کولر سازی :

از بخش هایی که در ارتباط مستقیم با بخش های تولیدی کارخانه کولر سازی هستند می ‎توان قسمت های نگهداری و تعمیرات، آزمایشگاه، فنی، کنترل کیفیت کارخانه ، انبار، تولید اولیه و برنامه ریزی تولید را نام برد که سه قسمت آخر یعنی انبار و تولید اولیه و برنامه ریزی تولید زیر نظر مدیر تولید فعالیت می کنند. در قسمت نگهداری و تعمیرات کارهای مربوط به نگهداری و تعمیرات دستگاه های کارخانه انجام می ‎شود. این عملیات ها اکثرا شامل تعمیرات مکانیکی و تعمیرات برقی دستگاه ها می ‎باشد که بعد از خرابی و از کار افتادن دستگاه ها انجام می گردد و هیچ برنامه پیشگیرانه نگهداری و تعمیرات برای جلوگیری از بروز خرابی ها وجود ندارد. در ضمن این قسمت علاوه بر کار تعمیر ماشین آلات و تجهیزات به تعمیر قطعات معیوب برخی از محصولات به عنوان خدمات بعد از فروش می پردازد. در قسمت کنترل کیفیت کارخانه کولر سازی علاوه بر این که مسئول بازرسی و کنترل اقلام خریداری شده توسط شرکت و اعلام پذیرش یا رد آنها است، مسئول کنترل کیفیت کارخانه محصولات تولیدی و کنترل فرایند تولید در راستای رسیدن به کیفیت بهینه می ‎باشد.  برای اعمال کنترل کیفیت در سالن تولید کولر به این صورت عمل می شود که بازرسان کنترل کیفیت این سالن به فاصله زمانی نیم ساعت روی ماشین ها حاضر شده و چند قطعه تولیدی ماشین را به لحاظ کیفی و کمی با نقشه فنی قطعه که به همراه دستور کار روی ماشین نصب شده است مقایسه می کنند و در صورت هرگونه مغایرت از ادامه تولید جلوگیری می کنند. هربازرس در پایان هرروز در فرمی که در صفحه بعد امده است شرح کارهای خود را به مدیر کنترل کیفیت کارخانه تحویل می ‎دهد.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی بررسی کنترل کیفیت کارخانه کولر سازی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پروژه کارآموزی واحد کنترل کیفیت در واحد صنعتی قطعات خودرو

دانلود پروژه کارآموزی واحد کنترل کیفیت در واحد صنعتی قطعات خودرو

 • موضوع پروژه کارآموزی : واحد کنترل کیفیت در واحد صنعتی قطعات خودرو
 • مربوط به رشته : مدیریت
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۶۷ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه کارآموزی واحد کنترل کیفیت در واحد صنعتی قطعات خودرو :

اندازه گیری ، موضوعی نیست که کسی با آن آشنا نباشد . طی روز ، هر کس به نوعی در ارتباط با کار خود، کمیتی را چندین بار اندازه گیری می کند. اندازه گیری در واقع یکی از فعالیت های اساسی و عمده تمدن بشری است که به دلیل پیشرفت های فناورانه ، توانایی و دقت آن افزایش روزافزونی یافته است. البته در این میان فقط ابزارهای اندازه گیری تواناتر و دقیق تر می شوند. برای اینکه اندازه گیری با دقتی بیشتر و مناسب تر انجام گیرد، لازم است تمامی عوامل مؤثر بر آن از جمله : اپراتور ، ابزار ، محیط اندازه گیری و …. مناسب باشند. برای بررسی این عوامل و تعیین مناسب و قابل قبول بودن آنها ، باید از تکنیک تجزیه و تحلیل سیستم اندازه گیری استفاده کرد. پروژه حاضر به استفاده این روش در زمینه اجرا و ممیزی MSA و SPC می پرداز. در این پروژه کارآموزی گام های اجرایی MSA و SPC و مثال هایی از اجرای این تکنیک در واحد صنعتی قطعات خودرو در فصل ۲ و روش کالیبراسیون ابزار اندازه گیری و اجرای بهره وری در تولیدات در فصل ۳ ارائه شده است. واحد صنعتی قطعات خودرو دارای واحدهای فنی و مهندسی، بازرگانی، تولید، تضمین کیفیت، کنترل کیفیت ، مالی-اداری و قالبسازس می باشد که تولید قطعات منفصله فلزی بک پلیت (BACK PLATE) و کلیپر ترمز پیکان و پژو آردی، بک پلیت (BACK PLATE) ترمز پژو ۴۰۵، بوستر پژو ۴۰۵ و آردی، بوستر پژو ۲۰۶ و بک پلیت رنو لگان (L90) را در دست دارند.

شما عزیزان برای دانلود پروژه کارآموزی واحد کنترل کیفیت در واحد صنعتی قطعات خودرو و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

گزارش کارآموزی بررسی واحد کنترل کیفیت کارخانه تولید میل لنگ

گزارش کارآموزی بررسی واحد کنترل کیفیت کارخانه تولید میل لنگ

 • عنوان گزارش کارآموزی : بررسی واحد کنترل کیفیت کارخانه تولید میل لنگ
 • مربوط به رشته : مدیریت تولید
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۱۵۰ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی بررسی واحد کنترل کیفیت کارخانه تولید میل لنگ :

کیفیت یعنی شایستگی جهت استفاده بخصوص و میزانی است که یک محصول انتظارات مصرف کننده خود را برآورده می سازد و کنترل به معنی اعمال ضوابط و راهنمائی ها در مورد کسی یا چیزی جهت اطمینان از کسب نتایج مورد نظر می باشد .معنی کنترل کیفیت تعاریف جداگانه دو واژه فوق را در بر می گیرد .در صنعت برداشت های مختلفی از کنترل کیفیت وجود دارد بعضی از شرکت ها که تنها کار آنها جهت اطمینان از کیفیت محصول انجام عملیات بازرسی است ، به این عملیات کنترل کیفیت می گویند .در مقابل در شرکت هایی که در سازمان کنترل کیفیت آنها بیشتر کار شده و به این موضوع اهمیت داده می شود ، واژه کنترل کیفیت علاوه بر عملیات بازرسی و سایر عملیات از قبیل برنامه ریزی کیفیت ، کنترل کیفیت در حین تولید ، کنترل مواد ورودی ، تجزیه و تحلیل و اقدام چاره جویانه در رابطه با نقص های تولید و تهیه روش ها و گزارشات مربوط به مسائل کیفی نیز گفته می شود. کنترل کیفیت نباید به کاربرد محدود واژه آن منحصر گردد بلکه باید تمامی فعالیت های لازم جهت بدست آوردن سطح مطلوبی از درستی و بی عیبی محصول را شامل شود . کنترل کیفیت سیستمی است جهت رسیدن به سطح مطلوبی از کیفیت یک محصول یا یک فرایند تولید و نگهداری آن با برنامه ریزی دقیق، استفاده از ماشین آلات مناسب، بازرسی مستمر و عمل اصلاح کننده هر گاه که لازم باشد. کنترل کیفیت در واقع عبارت است از تکنیک ها و دستور العمل هایی به منظور دستیابی به بهبود کیفیت تولیدات و خدمات ارائه شده می باشد.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی بررسی واحد کنترل کیفیت کارخانه تولید میل لنگ و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.