گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت کامپیوتری افق سیستم

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت کامپیوتری افق سیستم

 • موضوع گزارش کارآموزی : گزارش کارآموزی در شرکت کامپیوتری افق سیستم
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۴۷ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی در شرکت کامپیوتری افق سیستم :

در طول دوره کارآموزی در شرکت کامپیوتری افق سیستم با اطلاعاتی فنی و تجاربی ارزشمند آشنا شده ، فعالیت در یک شرکت فنی فعال و کارآمد و همچنین آشنایی از نزدیک با فعالیت های اجرایی یک شرکت کامپیوتری که در تمامی شاخه ها فعالیت می کند و همچنین آشنایی با نگهداری و پشتیبانی شبکه محلی در شرکت ها و سازمان ها و همچنین سیستم های نرم افزاری موجود در شرکت تجارب مفیدی را برای ما در جهت ورود به بازار کار مهیا نمود.

فعالیت اجرایی در شرکت کامپیوتری افق سیستم در استان هرچند که در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام شد ، اما آشنایی با فعالیت های لازم و اجرایی در یک شرکت در بازار کار و همچنین آشنایی با تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری هم به لحاظ نرم افزاری و هم به لحاظ سخت افزاری دوره ای سرشار از اطلاعات و نکات فنی را برای ما برای ورود به بازار کار فراهم نمود .

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی در شرکت کامپیوتر افق سیستم و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت انفورماتیک

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت انفورماتیک

 • موضوع گزارش کارآموزی : گزارش کارآموزی در شرکت انفورماتیک
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۴۸ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت انفورماتیک :

در طول دوره کارآموزی در شرکت انفورماتیک طلوع اندیشه با اطلاعات و تجارب گوناگونی مواجه شده که در این گزارش سعی می کنیم به بررسی و تشریح این آموخته ها بپردازیم ، این گزارش در واقع خلاصه ای است از فعالیت های انجام گرفته  در طول دوره کارآموزی که آن را به چند فصل تقسیم بندی نموده ایم ، در طول دوره با روش های مختلف تجارت الکترونیک در یک شرکت انفورماتیک آشنا می شوید، با روش های طراحی فضای تجاری الکترونیکی آشنا شده و به  بررسی آن ها پرداخته شده است ، این دوره هر چند که بسیار کوتاه بود ولی آموخته های زیادی را در بر داشت .

فعالیت شرکت انفورماتیک طبق مفاد اساسنامه ، در زمینه های مختلف رایانه ای در زیر شاخه های نرم افزاری و سخت افزاری ، شبکه های رایانه ای ، سیستم های مبتنی بر داده ها می باشد ، انجام انواع خدمات سخت افزاری و نرم افزاری ، اجرا و پشتیبانی شبکه های رایانه ای در ارگان ها و نهادها ، ارائه بسته های نرم افزاری خاص بر اساس نیاز نهاد و یا ارگان مورد نظر .

بخشی از تجربیات این شرکت را می توان به شرح زیر خلاصه نمود :

 1. تعمیر و فروش انواع سیستم های سخت افزاری و همچنین ارائه نرم افزار های حسابداری و حسابرسی
 2. طراحی و پیاده سازی نرم افزار جامع زرگری
 3. اجرای شبکه های داخلی برای چندین ارگان
 4. پشتیبانی شبکه ها

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت انفورماتیک و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت سخت افزار کامپیوتر

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت سخت افزار کامپیوتر

 • موضوع گزارش کارآموزی : شرکت سخت افزار کامپیوتر
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۹۵ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی در شرکت سخت افزار کامپیوتر :

در مدتی که به عنوان کار آموز در شرکت سخت افزار کامپیوتر فعالیت داشتم کارهای مختلفی انجام می شد که از آن جمله می توان به نصب شبکه و سخت افزار کامپیوتر و همچنین به صورت محدود طراحی و ساخت پاره ای از پروژه های الکترونیکی اشاره کرد.اینجانب از طرف مسئول کار آموزی در قسمت سخت افزار مشغول به کار شدم. در این قسمت کارهای مختلفی انجام می شد مانند اسمبل کردن قطعات کامپیوترو تعمیرات قطعات مختلف آن و… .هر مهندس الکترونیک باید به حد کافی با سخت افزار کامپیوتر و ارتباط اجزای مختلف آن با یکدیگر آشنا باشد. ارتباط کامپیوتر با خارج از آن به خصوص با مدارات مختلف الکترونیکی یکی از مسائلی است که به شدت مورد توجه مهندسان الکترونیک و طراحان می باشد.

مطالعه در زمینه سخت افزار های کامپیوتری معمولاً مستلزم داشتن اطلاعات قبلی در این زمینه است. هر نوآوری در این صنعت باید قابل تطبیق با پدیده‌ هایی باشد که قبل از آن آمده‌ اند. این مسئله هم در مورد کامپیوتر ها و هم در مورد وسایل جانبی آنها صدق می کند. حتی وسایل جانبی ای که به نوبه خود انقلابی را در زمینه سخت‌ افزار ایجاد کرده‌ اند، باید از رابط هایی استفاده کنند که کامپیوتر‌ ها از آنها پشتیبانی کنند. اما اگر امکان طراحی یک رابط وسایل جانبی را داشته باشید، چه نکات و خصوصیاتی را مد نظر قرار خواهید داد.

شما عزیزان برای دانلود دانلود گزارش کارآموزی در شرکت سخت افزار کامپیوتر و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

گزارش کارآموزی کامپیوتر ایجاد بانک اطلاعاتی Access و ثبت اطلاعات

گزارش کارآموزی کامپیوتر ایجاد بانک اطلاعاتی Access و ثبت اطلاعات

 • موضوع گزارش کارآموزی : ایجاد بانک اطلاعاتی Access و ثبت اطلاعات در شرکت مهندسی
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 •  تعداد صفحات : ۵۱ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی ایجاد بانک اطلاعاتی Access و ثبت اطلاعات در شرکت مهندسی :

از بانک اطلاعاتی تعاریف ارائه شده است که تعریف زیر را از همه جامع ترین به نظر می رسد: بانک اطلاعاتی مجموعه‌ ای سازمان یافته از اطلاعات و داده های مرتبط به هم است. داده عبارتند از حقایق و ارقام یک موضوع خاص و اطلاعات عبارتند از نتایجی که از ترکیب داده‌ ها حاصل می گردند.موسسات و سازمان‌ ها معمولاً سیستم های اطلاعاتی، خود را به دو صورت تشکیل داده از آن‌ ها استفاده می کنند. مسئول بانک اطلاعاتی کسی است که حق هر گونه تبدیل وتغییر را در بانک اطلاعاتی دارد. به عنوان مثال اضافه کردن داده‌ های جدید و حذف یا اصلاح داده‌ ها به عهده مسئول بانک اطلاعاتی است.  سیسم بانک اطلاعاتی مجموعه‌ ای از برنامه هایی است که نیازهای کاربران را برآورده می کند. همان طور که می دانید بانک اطلاعاتی مجموعه‌ ای از اطلاعات مربط به هم است که برای هدف خاصی به کار گرفته می شود، مثل نگهداری سیستم کتابخانه و موجودی کالای انبار. دقت داشته باشید که بین واژه‌ های «داده» و «اطلاعات» تفاوت است. داده‌ ها با هم ترکیب می شوند و اطلاعات را به وجود می آورند. وقتی از سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی کامپیوتر، مثل اکسس استفاده می کنید، از بانک اطلاعاتی رابطه‌ ای بهره می برید. در بانک اطلاعاتی رابطه‌ ای، اطلاعات به دسته‌ های مختلفی از داده‌ ها مرتبط به هم تقسیم می شوند که هر  کدام در جدول جداگانه در فایل ذخیرده می شوند. جدول‌ ها، اشیای مهمی در قلب بانک اطلاعاتی رابطه‌ ای هستند. اطلاعات در این ذخیره و بازیابی می شوند.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر ایجاد بانک اطلاعاتی Access و ثبت اطلاعات و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی administrator شبکه

Network_administrator

 • عنوان گزارش کارآموزی : administrator شبکه
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۴۰ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی administrator شبکه :

راه‌ اندازی، کنترل و نگهداری شبکه شاید یکی از مشکل‌ ترین و دشوارترین بخش های کاری یک Administrator شبکه یا مسئول سایت باشد. چون مشکلات و عیوب ناشی از سخت افزار های یک شبکه، با مشکلات وعیوب‌ ناشی از برنامه‌ های نرم افزاری شبکه ادغام شده و اگر به فرض در هنگام تنظیم شبکه مشکلی به وجود آید، وقت زیادی تلف خواهد گردید تا بفهمیم مشکل از ناحیه سخت افزاری است یا نرم افزاری لذا این گزارش کارآموزی حاصل تجربیات عملی اینجانب در مدت ۲۴۰ ساعت کارآموزی در یک  شرکت خدمات فنی می باشد که شامل مباحثی در موردAdministrator  شبکه، پروتکل ها، سرویس‌ های شبکه و طریقه نسب و بکارگیری آنها می باشد تا شاید کمکی هر چند ناچیز در جهت رفع مشکلات و موانع دانشجویان عزیز در این زمینه باشد.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی administrator شبکه و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی رایانه کار درجه ۱ – رشته کامپیوتر

دانلود گزارش کارآموزی رایانه کار درجه 1 - رشته کامپیوتر

 • عنوان گزارش کارآموزی : رایانه کار درجه ۱
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۹۶ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی رایانه کار درجه ۱ :

رایانه کار درجه ۱ : آشنایی با مفهوم و کاربرد پارتیشن بندی دیسک سخت : دیسک سخت (Hard Disk) که در کارخانه تولید می شود در ابتدا اصطلاحاً خام است و هیچ گونه تقسیم بندی بر روی آن انجام نشده است . برای اینکه بتوان از یک هارددیسک خام استفاده نمود و بر روی آن اطلاعات را ذخیره نمود ، باید عملیات زیر را بر روی آن انجام دد :

۱-            پارتیشن بندی هارددیسک

۲-            تعیین درایو فعال

۳-            فرمت کردن درایوها

۴-            نصب سیستم عامل بر روی هارددیسک

معمولاً جهت بهره گیری بهینه و سازماندهی بهتر اطلاعات دیسک فیزیکی را از لحاظ منطقی به چند قسمت با اندازه های دلخواه تقسیم می کنند که هر قسمت آن با یک حرف بزرگ انگلیسی نامگذاری شده و درایور (Drive) نامیده می شود. به این عملیات پارتیشن بندی گفته می شود. پس از آنکه پارتیشن بندی بر روی هارددیسک انچام شد و سیستم عامل و نرم افزارهای مورد نظر بر روی آن نصب گردید، امکان تغییر اندازه پارتیشن ها وجود ندارد ، پس از ابتدا باید تقسیم بندی مناسبی را انجام داد. زیرا با پارتیشن بندی مجدد هارددیسک ، کلیه اطلاعات هارددیسک از بین می رود و باید دوباره سیستم عامل و نرم افزارها بر روی هارددیسک نصب شوند. برای درایوی که می خواهید سیستم عامل ویندوز XP را بر روی آن نصب کنید، باید به اندازه کافی فضا در نظر بگیرید پیشنهاد می شود حداقل ۴ گیگابایت برای این درایور در نظر گرفته شود.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی رایانه کار درجه ۱ و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در ایران خودرو

دانلود گزارش کارآموزی ایران خودرو - رشته کامپیوتر

 • عنوان : گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در ایران خودرو
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۹۲ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در ایران خودرو :

با توجه به جایگاه مناسب شرکت ایران خودرو از لحاظ تولید نرم ­افزار و استفاده مناسب از کارآموزان در راستای هدف ارتباط صنعت با دانشگاه، وظیفه طراحی نرم­ افزار جامع اطلاعاتی پرسنل خدماتی بر عهده من بود. بنا به درخواست مسئولین مربوطه برنامه باید با قابلیت ­های ویژه ­ای همچون قابلیت اجرا بر روی شبکه، طراحی با C#، گزارش گیری­ های کامل و تهیه چارت های لازم و … طراحی می گردید. با توجه به اینکه طراحی نرم­ افزار باید اصولی می ­بود لذا متد RUP را در طراحی نرم ­افزار انتخاب کردم که با استقبال مسئول کارآموزی و همچنین واحد طرح و برنامه مواجه شدم. البته با توجه به کمبود وقت سعی کردم تا سریعتر به مرحله طراحی و تولید نرم ­افزار بپردازم. در راستای تولید نرم افزار فوق خلاصه فعالیت های زیر انجام شد:

آشنایی با قوانین شرکت ایران خودرو و قوانینی که باید در طراحی نرم افزار در نظر گرفته شود

برگزاری جلسه با مسئولین طرح و برنامه جهت مشخص نمودن سازگاری برنامه با شبکه و گرفتن مشاوره ­های لازم جهت رفع مشکلات احتمالی آتی نرم افزار.

مشخص کردن ورودی ها و خروجی های نرم افزار مذکور.

طراحی Use Case Diagram از برنامه مورد تقاضای شرکت.

طراحی فرم ­های اولیه برنامه و مشخص کردن نحوه ورود اطلاعات در برنامه و خروجی ­های درخواست شده در برنامه.

مطالعه بانک­ های اطلاعاتی Access و بررسی مزایا و معایب آن و نحوه بهینه کردن استفاده از این بانک ها.

مطالعه بر روی برنامه­ های تحت شبکه و نحوه طراحی آنها با C#.Net و بررسی محدودیت ها و ارائه راه کارهای مناسب جهت اجرای مناسب و بهینه برنامه بر روی شبکه.

کد نویسی مناسب برای هر تابع و کلاس همراه با کامنت گذاری مناسب جهت مشخص نمودن ورودی ها و خروجی ها و کار هر تابع.

استفاده مناسب از امکانات .NET 2 همچون Validator ها در طراحی برنامه.

ایجاد Event ها و پیغام ­های مناسب جهت جلوگیری از سردرگمی کاربر و راحت شدن کار کاربر.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در ایران خودرو و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی ثبت احوال برای رشته کامپیوتر

دانلود گزارش کارآموزی ثبت احوال برای رشته کامپیوتر

 • عنوان گزارش کارآموزی : ثبت احوال
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۳۴ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی ثبت احوال برای رشته کامپیوتر :

اداره ثبت احوال به عنوان اساسی ترین و حیاتی ترین ارگان اسناد هویت و تابعیت مردم .آمار حیاتی را در اختیار دارد و جمعیت عامل اصلی تعیین حجم وظائف و فعالیت های ثبت احوال بوده است.

وظائف سازمان ثبت احوال کشور به قرار زیر است:

 1. ثبت ولادت و صدور شناسنامه
 2. ثبت واقعه فوت و صدور گواهی فوت
 3. تعویض شناسنامه ها
 4. ثبت ازدواج و طلاق
 5. صدور گواهی ولادت برای اتباع خارجی
 6. جمع آوری و تهیه آمار انسانی
 7. کارت ملی

اداره ثبت احوال شامل بخش های زیر است:

ریاست اداره

معاونت اداره

کارشناسی

بخش کامپیوتر

بخش حوزه شهر و روستائی

کارت های شناسائی

بایگانی

دبیر خانه

 کار هر بخش با وجود هماهنگی کامل با سایر بخش ها انجام می شود. تفکیک فیزیکی هر بخش نیز کمک شایانی به نظم بیشتر در کارهای هر بخش می کند. در زمان های نه جندان دور کارهای ثبت به صورت کاملا دستی انجام می شده که با پیشرفت روزمره . امور اداره به صورت ثبت در کامپیوتر و سند انجام می شود. سندها از ۱۵۰ سال قبل تا به حال در کامپیوتر وارد شده که به این کا ر تغذیه کردن داده گفته می شود و تمامی مشخصات سجلی افراد وارد کامپیوتر می شود. سیستم های هر اداره از طریق شبکه به هم متصل هستند .

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی ثبت احوال برای رشته کامپیوتر و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی شبکه های کامپیوتری و طراحی صفحات وب

دانلود گزارش کارآموزی شبکه های کامپیوتری و طراحی صفحات وب

 • عنوان گزارش کارآموزی : شبکه های کامپیوتری و طراحی صفحات وب
 • محل کارآموزی : واحد انفورماتیک شرکت ساختمانی
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی در قالب word
 • تعداد صفحات : ۱۵۵ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی شبکه های کامپیوتر و طراحی صفحات وب :

تمامی دانشجویان رشته های فنی ملزم به گذراندن چند واحد عملی کارورزی در پایان دوره تحصیلات شان هستند. که برای رشته تحصیلی کامپیوتر ۳ واحد درسی محسوب می شود. جهت گذراندن دوره کارورزی در رشته کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر گرایش نرم افزار در شرکت بزرگ ساختمانی به مدت ۳۶۰ ساعت مشغول به کاروزی بوده که فعالیت هایی از قبیل کار با شبکه های کامپیوتری ، نرم افزار های مختلف از جمله SQL Server و ایجاد وب سایت را انجام داده شده است و در پایان جهت سنجش آموخته ها یک وب سایت نیز طراحی شده است.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی شبکه های کامپیوتری و طراحی صفحات وب و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره کار و امور اجتماعی

دانلود گزارش کارورزی انجام امور کامپیوتری و گرایشات کامپیوتری در اداره کار

 • عنوان گزارش کارآموزی : انجام امور کامپیوتری در اداره کار و امور اجتماعی
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۵۳ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره کار و امور اجتماعی :

در طول دوره کارآموزی در اداره کار و امور اجتماعی با اطلاعاتی فنی و تجارتی ارزشمند آشنا می شوید ، فعالیت در یک اداره پر مخاطب فنی بزرگ و همچنین آشنایی از نزدیک با فعالیت های اجرایی یک ارگان دولتی با دایره فعالیت گسترده که در تمامی شاخه های کامپیوتر فعال می باشد و همچنین نگهداری و پشتیبانی شبکه های محلی شرکت و همچنین سیستم های نرم افزاری موجود در این ارگان تجارب مفیدی را برای شما علاقه مندان به رشته کامپیوتر در جهت ورود به بازار کار مهیا نمود. در آبان ماه سال ۱۳۲۳ در وزارت پیشه و هنر، اداره مستقلی به نام اداره کار تشکیل شد. اداره کار ابتدا برای رسیدگی به اختلافات تصویب نامه ای تنظیم کرد که در فروردین ماه سال ۱۳۲۴ به تصویب هیات وزیران رسید. اولین طرح قانون کاردر تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۲۵ و در زمان تعطیلی مجلس به تصویب هیات وزیران رسید. از آنجا که با تصویب قانون کار، سازمان کوچک اداره کار ، قادر به حل و فصل امور کارگری نبود و از طرف دیگر یکی از گردانندگان حزب توده نیز در راس وزارت پیشه و هنر قرار گرفته بود و حکومت وقت به سبب مخالفت های سیاسی حزب مزبور، مایل نبود امور کارگری کشور را سلطه و اختیار وی قرار دهد. لذا با تصویب هیات دولت در ۱۳/۵/۱۳۲۵ وزارتخانه جدیدی به نام “”وزارت کار و تبلیغات ” از ادغام ” اداره کار “، “اداره کل انتشارات و تبلیغات” و “اداره عمران و اصلاحات وزارت کشور” تشکیل و مامور اجرای قانون کار گردید. در سال ۱۳۲۵ مظفر فیروز به عنوان اولین وزیر وزارت کار و تبلیغات معرفی شد.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره کار و امور اجتماعی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر طراحی صفحات وب شرکت مهندسی

گزارش کارورزی برنامه نویسی و طراحی صفحات وب

 • عنوان گزارش کارآموزی : برنامه نویسی و طراحی صفحات وب شرکت مهندسی
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : Word
 • تعداد صفحات : ۶۰ صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر طراحی صفحات وب شرکت مهندسی :

HTML زبانی است که خیلی ساده و با تگ هایی بسیار ابتدایی آغاز شد و با گذشت زمان بر بار معنایی آن و تعداد تگ های آن اضافه شد. از صفحاتی کاملا استاتیک در روز های آغازین تولد این زبان گرفته تا صفحاتی همراه را تصاویر متحرک، فلش و فایلهای صوتی و تصویری در نسخه های اخیر این زبان، همه و همه نشان دهنده گستره عظیم تغییراتی است که طی زمان، در این زبان بوجود آمده است. در گذشته ، طراحان صفحات وب فقط HTML کار می کردند, پس هنوز هم به کسی که فقط HTML را بلد باشد می توان طراح صفحات وب گفت. البته کسی هم که سایر موارد مورد نیاز ایجاد یک وب سایت را بلد باشد باز هم یک طراح صفحات وب است! بعد ازگذشت سال ها از اختراع وب, برای ایجاد صفحات وب سایت بزرگ افراد زیادی با تخصص های منحصر به فردی در کنار یکدیگر به صورت تیمی کارمی کنند و همانطور که معمولا طراحان صفحات وب سایت ها, برنامه نویسی, گرافیک, فلش, سئو و یا جاوا اسکریپت را می توانند به سایر افراد متخصص تر واگذار می کنند. برنامه نویسان نیز می توانند برخی از تخصص های خود را به تحلیل گران, طراحان بانک های اطلاعاتی و … واگذار کنند.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر طراحی صفحات وب شرکت مهندسی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.