گزارش کارآموزی رشته الکترونیک

دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه ماشین سازی

 • موضوع گزارش کارآموزی : کارورزی در کارخانه ماشین سازی اراک
 • مربوط به رشته : الکترونیک
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : 84 صفحه

گزارش کارآموزی در کارخانه ماشین سازی اراک

با اهداف پشتیبانی از صنایع بنیادین، انجام پروژه های گوناگون و تولید فرآورده های متنوع صنعتی در سال 1347 در زمینی به مساحت 36 هکتار در جوار شهر اراک تأسیس و در سال 1351 به عنوان اولین هسته صنعت سنگین کشور مورد بهره برداری قرار گرفت.

شرکت ماشین سازی اراک با قابلیت و توانایی های علمی، فنی و تخصصی در زمینه های طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات پالایشگاهی، پتروشیمی، نیروگاهی و تولید ماشین آلات صنعتی به مثابه یک صنعت کارخانه ساز تاکنون پروژه های عظیم و ارزنده ای را با کیفیت بسیار مطلوب به اجرا در آورده است یا در دست اجرا دارد. این مجتمع عظیم صنعتی با بهره مندی از حدود 3600 نفر نیروی متخصص و کار آزموده تنها مجموعه ای است که تمامی امکانات و تجهیزات لازم در فرآیند تولید انواع محصولات صنعتی و اجرای پروژه های بزرگ ملی را به صورت یکجا در خود جای داده است.

ادامه + دانلود

دانلود کارآموزی رشته الکترونیک در مخابرات

 • موضوع گزارش کارآموزی : کارورزی رشته الکترونیک در مخابرات
 • مربوط به رشته : الکترونیک و مخابرات
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : 56 صفحه

گزارش کارآموزی رشته الکترونیک در مخابرات

کارآموزی که اینجانب در آن کارورزی خود را گذرانده ام، از قسمت های مختلفی تشکیل شده است، که از آن جمله می توان به بخش باسیم، بخش بیسیم، تعمیرگاه و … اشاره نمود. وظیفه کلی این بخش ها برقراری ارتباط باسیم و بیسیم در وضعیت عادی، مأموریت ها و در هنگام رزم می باشد. برای برقراری امور گفته شده از دستگاه های مختلفی استفاده می شود که به تعدادی از آنان که قابل ذکر بوده اند اشاره شده است.

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی در نیروگاه برق

 • موضوع گزارش کارآموزی : کارآموزی در نیروگاه برق
 • مربوط به رشته : الکترونیک
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : 45 صفحه

گزارش کارآموزی در نیروگاه برق

یکی از قسمت های نیروگاه برق مورد نظر واحد سوخت رسانی به نیروگاه است که این واحد تشکیل شده است از تعداد 6 مخزن که ظرفیت هر کدام 20 میلیون لیتر است و همچنین اتاق کنترل و سایت تولید بخار .

سوخت نیروگاه برق در زمستان مازوت است و در تابستان گاز شهری که توسط یک خط لوله به لوله اصلی گاز وصل می باشد مازوت ( سوخت در زمستان ) مورد نیاز توسط یک خط لوله از پالایشگاه که تقریباٌ در فاصله 2 کیلومتری از نیروگاه قرار دارد تامین می شود.

گزارش کارآموزی رشته الکترونیک در نیروگاه برق

گزارش کارآموزی رشته الکترونیک در نیروگاه برق

مازوت پس ماندة تقطیر نفت خام در برج تقطیر می باشد مایعی سیاه رنگ و لزج می باشد که تقریباٌ شبیه قیر است این واحد هم دارای دو بویلر 35 تن است یعنی در هر ساعت 35 تن بخار تولید می کند ، بخار تولیدی در این واحد برای گرم کردن مازوت به کار می رود، در زمستان مازوت سرد می شود و حرکت آن بسیار کند می شود در درون هر کدام از مخازن بزرگ هیترهایی قرار دارد که این هیترها موجب می شوند که مازون سفت نشود.

در تمام واحدهای نیروگاه برق سعی شده است که از بخار حداکثر استفاده شود. در تمام طول خطوط انتقال مازوت به بویلرهای اصلی و سوزاندن مازوت ، لوله های بخار هم به طور موازی به لوله های مازوت چسبیده شده و هر دو با هم عایق بندی شده اند بر سر راه مازوت زمانی که از مخازن اصلی به سمت بویلرهای اصلی حرکت می کنند چند مرحله وجود دارد.

فهرست مطالب گزارش کارورزی در یک نیروگاه برق

 1. مشخصات فنی نیروگاه برق
 2. واحد سوخت رسانی
 3. سیکل تولید برق
 4. شعله بین مازوت
 5. دستگاه GAH و خنک کننده روغن آن
 6. سیستم کنترل توربین DEH
 7. برجهای خنک کننده
 8. دستگاه نشیاب هییدروژن JQG-3
 9. دستگاه PLC LOGO
 10. FLAME DECTECTOR و کاربرد آنها
 11. فاقد منابع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: 4,000تومان
ادامه + دانلود

گزارش کارآموزی در واحد پشتیبانی فنی صدا و سیما (سیستم تلویزیون)

گزارش کارآموزی در واحد پشتیبانی فنی صدا و سیما (سیستم تلویزیون)

 • موضوع گزارش کارآموزی : فعالیت در واحد پشتیبانی فنی صدا و سیما (سیستم تلویزیون)
 • مربوط به رشته : الکترونیک
 • فرمت اجرایی : در قالب Doc
 • تعداد صفحات 42 صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی در واحد پشتیبانی فنی صدا و سیما ( سیستم تلویزیون) :

معاونت فنی سازمان صدا و سیما دارای حوزه های زير می باشد :

 1. اداره كل پشتيباني فنی
 2. اداره كل فرستنده های تلويزيونی
 3. اداره كل فرستنده های راديويی
 4. اداره كل تاسيسات

واحد پشتیبانی فنی سازمان صدا و سیما زير نظر اداره كل پشتيبانی فنی سازمان صدا و سيما قرار دارد و كارآموزی در آنجا انجام شد .

واحد پشتیبانی فنی صدا و سیما دارای وظايفی به شرح زير می باشد :

 1. تعميرات و نگهداری كليه تجهيزات استوديويی و پرتابل الكترونيک راديويی و تلويزيونی .
 2. ارائه خدمات الكترونيک جهت ضبط و پخش برنامه های راديويی و تلويزيونی .
 3. فراهم آوردن امكان ارتباط مستقيم تلويزيونی و راديويی از منطقه مورد نظر به ساير نقاط كشور .
 4. استفاده از تجهيزات و تكنولوژی های جديد برای انجام امورات فوق .

در طول دوره کارآموزی سه مبحث مورد بررسی واقع شد :

 1. نمونه برداری از سيگنال تصوير
 2. كوانتايی سازی سيگنال تصوير
 3. اصول فشرده سازی تصوير

دستگاه ضبط مغناطيسی تصوير در واقع از اطلاعات تصويری يک كپی بر روی نوار مغناطيسی می كشد. لذا می توان آن را مشابه با حالتی فرض كرد كه نقاشی بخواهد از يک تابلوی اصلی نسخه برداری كند. بنابراين هر قدر در صحت كشيدن دقت بيشتری داشته باشد، تابلوی كپی شباهت بيشتری به اصل خواهد داشت. اما اگر در اين نقاشی از تكنيک های ضعيف، دست های لرزان، قلم موهای نامناسب و سنگين اشتفاده شود كپی تهيه شده همراه با خطاهای زياد بوده و در جزئيات ، با كار اصلی متفاوت خواهد بود. در دستگاه های ضبط تصوير قياسی هنگامی كه از تصوير اصلی بر روی نوار مغناطيسی نسخه برداری های مكرر انجام می شود، عدم كيفيت مطلوب تصويری را به دنبال خواهد داشت. همانطور كه بهترين هنرمند ها هم نمی توانند چنين ادعايی داشته باشند. مضافا اين كه بخواهيم دوباره كپی ديگری از كپی اولی تهيه كنيم. واضح است كه تفاوت ها بازهم بيشتر خواهند شد و كاهش فوق العاده كيفيت تصويری را در پی خواهند داشت.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی در واحد پشتیبانی فنی صدا و سیما (سیستم تلویزیون) و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود گزارش کارآموزی رشته الکترونیک کارخانه سنسور خودرو های ریلی

دانلود گزارش کارآموزی رشته الکترونیک کارخانه سنسور خودرو های ریلی

 • عنوان گزارش کارآموزی : فعالیت در کارخانه سنسور خودرو های ریلی
 • مربوط به رشته : الکترونیک
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : 58 صفحه

توضیحی مختصر از گزارش کارآموزی رشته الکترونیک کارخانه سنسور خودرو های ریلی :

سنسور ها رابط بين سيستم كنترل الكترونيكی از يک طرف و محيط، رشته كار ها يا ماشين از طرف ديگر هستند. در اواخر دهه 1970 و اوايل دهه 1980 تكامل سنسور در سطح بين المللی بين سه و پنچ سال عقب تر از تكامل علم ميكرو الكترونيک در نظر گرفته می شد. اين حقيقت كه ساخت عناصر ميكرو الكترونيک غالبا بسيار ارزان تر از عناصر اندازه گيری كننده ای ( سنسور هایی ) بود كه آن ها احتياج داشتند ، يک مانع جدی در ازدياد و متنوع نمودن كاربرد ميكرو الكترونيک پردازشگر اطلاعات در گستره وسيعی از عمليات و رشته كارها بود. چنين اختلافی بين علم ميكرو الكترونيک مدرن و تكنولوژی اندازه گيری كننده كلاسيكی تنها توانست به واسطه ظهور تكنولوژی سنسور های مدرن بر طرف شود. اگر چه سنسور ها به همراه علم ميكرو الكترونيک پردازشگر اطلاعات ، يک گام مهم را به جلو عرضه دارد ليكن اين ، تنها اولين قدم است . در اين مرحله سنسور ها از تعدادی از عناصر ميكرو الكترونيک موجود ، برای مثال به شكل پردازشگر ها ، حافظه ها ، مبدل های آنالوگ به ديجيتال يا تقويت كننده ها ، برای آماده نمودن سيگنال خروجی استفاده می كنند. در عين حال سنسور بايد يک خروجی الكترونيكی توليد كند كه به آسانی پردازش شود . دومين گام عبارت از اتصال سنسور سيستم ميكرو الكترونيک بخش مكانيكی می باشد . اين زنجيره تنها در صورتی كار می كند كه همه خطوط رابط باشند اين امر منجر به توصيف يک معيار مهم تر به ويژه تا جائيكه سنسور مر بوط است می شود.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی رشته الکترونیک کارخانه سنسور خودرو های ریلی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.