پروژه کارآفرینی رشته برق

دانلود پروژه کارآفرینی کارخانه تولید ترانسفورماتور

 • موضوع پروژه کارآفرینی : تاسیس کارخانه تولید ترانسفورماتور
 • مربوط به رشته : برق
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۲۵ صفحه

طرح توجیهی کارگاه تولید ترانسفورماتور

با توجه به آمار و اطلاعات بدست آمده از کارخانه تولید ترانسفورماتور و همچنین بر اساس مطالعات صورت گرفته می توان به این نتیجه رسید که طرح تولید ترانسفورماتور جزء طرح های زود بازده و پر بازده است و می تواند در لیست مشاغل مورد حمایت دولت قرار گیرد و در صورت اجرا می تواند از توجیه اقتصادی مورد قبولی برخوردار باشد.

ادامه + دانلود

دانلود پروژه کارآفرینی تاسیس کارخانه تولید کابل فشار قوی

دانلود پروژه کارآفرینی تاسیس کارخانه تولید کابل فشار قوی

 • موضوع پروژه کارآفرینی : تاسیس کارخانه تولید کابل فشار قوی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۳۴ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه کارآفرینی تاسیس کارخانه تولید کابل فشار قوی :

بر اساس مطالعات انجام شده و برآورد های مالی صورت گرفته از شرکت های تولید کننده کابل فشار قوی و با در نظر گرفتن نیاز بازار داخلی به کابل فشار قوی و  با توجه به نیاز بازار های داخلی و با علم به این موضوع که استفاده از محصولات داخلی می تواند ارز بسیار زیادی را در داخل کشور نگاه دارد و با پیش بینی گرایش بیشتر جامعه به استفاده از محصولات داخلی می توان نتیجه گرفت که در صورت بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته تولید و همچنین بهره مندی از نیروی انسانی مجرب می توان در تولید کابل فشار قوی به سودآوری و بازدهی قابل توجهی دست یافت .

با تقاضای رو به افزایش برای انرژی الکتریکی، ولتاژهای انتقال نیز رو به افزایش هستند. انتقال توان زیاد به مسافت های دور، که به علت مبادله قدرت بین کشورها می باشد، نیاز به کابل فشار قوی موثری دارد تا در مناطق شهری یا برای عبور زیر زمینی یا دریایی استفاده شود. امروزه ولتاژ عملیاتی کابل های فشار قوی الکتریکی تولیدی تا ۵۰۰ kV افزایش یافته است.

شما عزیزان برای دانلود پروژه کارآفرینی تاسیس کارخانه تولید کابل فشار قوی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پروژه کارآفرینی کارخانه کنتور سازی برق – تولید کنتور برق

دانلود پروژه کارآفرینی کارخانه کنتور سازی برق - تولید کنتور برق

 • موضوع پروژه کارآفرینی : تاسیس کارخانه کنتور سازی و تولید کنتور برق
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۵۹ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه کارآفرینی کارخانه کنتور سازی برق – تولید کنتور برق :

با توجه به پیشرفت روز افزون فناوری های نوین و استفاده روز افزون از انرژی برق و نیاز بازار داخلی کشور به تولید کنتور برق می توان با استفاده از نیروی انسانی مجرب و متخصص و همچنین بهره جویی از سرمایه بخش خصوصی در کنتور سازی در کشور به سوددهی و بازدهی مناسبی رسید . در بازدیدی از یک کارخانه کنتور سازی برق نتایجی به دست آمد که در ارتباط با طرح های توسعه شرکت کنتور سازی و تولید کنتور برق می توان از تولید شمارنده دو تعرفه و کنتور با شمارنده دو تعرفه و ساعت تعویض تعرفه و ماکسیمتر الکترونیک و کنتور با ماکسیمتر الکترونیک ، کنتور پیش پرداختی ، ساعت تعویض تعرفه الکترونیکی، کنتور تکفاز و سه فاز ترمینالی ، فیوز مینیاتوری شمارنده کنتور گاز و مجموعه شمارنده . گیربکس کنتور نام برد .دستیابی به این اهداف در شرکت کنتور سازی از طریق آموزش و بهبود مستمر منابع انسانی انجام و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز مغایرت و استفاده از سیستم های بهبود کیفیت صورت می پذیرد.تامین کیفیت محصول برابر استانداردهای جهانی ـ تولید محصول با کمترین هزینه تمام شده و تحویل به موقع تولیدات به مشتری از اهداف این سیستم بوده که با اعتقاد بر اصل مشارکت همگانی کارکنان در تمامی سطوح و رده های سازمانی طراحی شده است .

شما عزیزان برای دانلود پروژه کارآفرینی کارخانه کنتور سازی برق – تولید کنتور برق و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پروژه کارآفرینی تولید ترانس مهتابی ۴۰ وات و ۲۰ وات

دانلود پروژه کارآفرینی تولید ترانس مهتابی 40 وات و 20 وات

 • عنوان پروژه کارآفرینی : تولید ترانس مهتابی ۴۰ وات و ۲۰ وات
 • مربوط به رشته های : الکتورنیک و برق
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۳۸ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه کارآفرینی تولید ترانس مهتابی ۴۰ وات و ۲۰ وات :

بر اساس مطالعات انجام شده و برآورد های مالی صورت گرفته از شرکت های تولید کننده ترانس لامپ های مهتابی و با در نظر گرفتن نیاز بازار داخلی به این محصول با توجه به تحلیل رفتن ذخایر انرژی در تولید انرژی الکتریکی و با علم به این موضوع که استفاده از این لامپ ها می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد و با پیش بینی گرایش بیشتر جامعه به استفاده از این لامپ ها می توان نتیجه گرفت که در صورت بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته تولید و همچنین بهره مندی از نیروی انسانی مجرب می توان در تولید ترانس مهتابی به سودآوری و بازدهی قابل توجهی دست یافت .

شما عزیزان برای دانلود پروژه کارآفرینی تولید ترانس مهتابی ۴۰ وات و ۲۰ وات و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پروژه کارآفرینی رشته سیم پیچی تولید الکتروموتور ( آرمیچر )

دانلود طرح توجیهی کارخانه تولید آرمیچر

 • عنوان پروژه کارآفرینی : کارخانه تولید الکتروموتور ( آرمیچر )
 • مربوط به رشته : سیم پیچی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۳۶ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه کارآفرینی رشته سیم پیچی تولید الکتروموتور ( آرمیچر ) :

الکتروموتور مورد نظر در این طرح، آرمیچر در ساخت هواکش های خانگی، واترپمپ کولر آبی و پمپ های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع الکتروموتور دارای توان خروجی ۷ تا ۴۰ وات( ۰,۰۱ تا ) ۰,۰۵  اسب بخار می باشد. نحوه کار این آرمیچر بدین شکل است که روتور آن از نوع قفس سنجابی بوده که با قرار دادن تعداد معینی ورقه فولادی مخصوص روی هم و تزریق آلومینیوم به داخل آن تولید می شود. محصول مورد نظر به صورت دو، چهار، شش و هشت قطبی ساخته می شود و قطب های مجاور به پلاریته های مختلف وصل می شود . در طرح تولید الکتروموتور و آرمیچر بدلیل عمومی تر بودن، نوع دو قطبی مورد بررسی قرار گرفته است. با محاسبه نرخ بازده داخلی با استفاده از مبانی داده شده، عددی حدود ۱۰ درصد بدست می آید که IRR مناسبی نبوده که ناشی از حاشیه سود پایین تولید الکتروموتور آرمیچر می باشد . با این تفاسیر در حال حاضر طرح تولید الکتروموتور آرمیچر از توجیه مناسب و منطقی برای سرمایه گذاری برخوردار نمی باشد.

شما عزیزان برای دانلود پروژه کارآفرینی رشته سیم پیچی تولید الکتروموتور ( آرمیچر ) و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پروژه کارآفرینی رشته برق کارخانه تولید لامپ کم مصرف

دانلود طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید لامپ کم مصرف

 • عنوان پروژه کارآفرینی : تولید لامپ کم مصرف
 • مربوط به رشته های : برق و الکترونیک
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۴۸ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه کارآفرینی رشته برق کارخانه تولید لامپ کم مصرف :

پروژه کارآفرینی که در حال حاضر شما توضیحات آن را بررسی می کنید ، مطالعه امکان سنجی مقدماتی برای احداث کارخانه تولید لامپ کم مصرف  Compact Fluorescent Lamps است . نیاز به صرفه جویی در مصرف برق در دنیا و نقش این محصول در کاهش مشکلات زیست محیطی به همراه بازار در حال رشد آن در ایران و جهان، به همراه برنامه های بسیار مفصل سازمان های بین المللی و دولت ها برای تشویق مصرف کنندگان به استفاده از  محصول لامپ کم مصرف ، نیاز به مطالعه و تاسیس کارخانه لامپ کم مصرف مربوط به آن را محسوس می سازد. اهمیت استراتژیک محصول به همراه نیاز به تامین بازار که در شرایط حاضر بخش عمده ای از آن از طریق واردات تامین می شود ، و احتمال فراهم شدن امکان صادرات به کشور های همجوار از دیگر موارد توجیه شدن ایجاد کارخانه لامپ کم مصرف می باشد . نتایج بررسی های مقدماتی نشان می دهد که با احتساب هزینه های تولید و تخمین اندازه بازار هدف ، پیش بینی می گردد با سرمایه گذاری ثابت حدود ۳۹۶۰۰ میلیون در دوره توسعه، طرح در سال های اولیه تولید به سود دهی رسیده و میزان باز ده داخلی محصول بیش از ۵۳ درصد است.

شما عزیزان برای دانلود پروژه کارآفرینی رشته برق کارخانه تولید لامپ کم مصرف و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.