اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود پروژه مدیریت بازرگانی تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی

دانلود پروژه مدیریت بازرگانی تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی

 • موضوع پروژه : تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی
 • مربوط به رشته : مدیریت بازرگانی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : 65 صفحه

توضیحی مختصر از پروژه تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی :

در اين تحقيق در ابتدا به اين مطلب می پردازد كه چرا مقوله های وجدان کاری و انضباط اجتماعی بسيار كم و جزئی در مطالعات و نوشته های سازمانی آمده است. اين تحقيق ضمن شناخت اين دو مقاله يک طرح نظری برای شناخت، پژوهش و تجزيه و تحليل علل و عوامل بوجود آورنده و مؤثر بر آنها ارائه می ‎دهد. محقق وجدان کاری در سازمان را يک پديده عقيدتی می داند كه در عمق ذهنيت افراد سازمانی نفوذ كرده و با آثار مثبت، مفيد و اثربخشی از قبيل: تعهد کاری، درست كاری، وقت شناسی، كيفيت كار و … در متن “فرهنگ سازمانی” جلوه گر و نمايان می ‎شود. بر مبنای مطالب اين تحقيق هر نوع بررسی و تحقيق در ماهيت، ريشه های آثار عوامل و متغيرهای وجدان کاری در سازمان يک مدل سه بعدی را در بر می گيرد كه در يک بعد آن علل و عوامل ساختاری، در بعد ديگر علل و عوامل رفتاری و در بعد سوم علل و عوامل زمينه ای روی پژوهش قرار گرفته و مشخص می ‎شوند. طبق تعريف شورای فرهنگ عمومی، وجدان کاری وضعيتی است كه در آن افراد جامعه در مشاغل گوناگون سعی دارند تا امور محوله را به بهترين وجه و به طور دقيق و كامل و با رعايت اصول بهينه سازی، انجام دهند. لذا مبتنی بر اين تعريف می ‎توان «وجدان کاری» را در درون «فرهنگ كار»- آگاهی و باور كاركنان در تفسير تجربيات و محيط اطراف خود از كار كردن و نتيجه آن يا در مفهوم «اخلاق كار»اصول و قوانين درونزای اخلاقی جهت تقويت رفتار يا كار صحيح جستجو كرد. از اين رو بر اساس تعامل سه پديده فوق (مديريت و قوانين و مقررات و مكانيزم های مديريتی؛ فرهنگ سازمانی و فرهنگ كار؛ و فرهنگ نيروی كار) وجدان کاری نه تنها در راستای ارج نهادن به تلاش و كوشش كاركنان و تأكيد بر كيفيت كار نيل خواهد كرد بلكه اين تعامل به طور تصاعدی باعث پيدايش و سرعت «توسعه و بهره وری»  خواهد شد.

شما عزیزان برای دانلود پروژه مدیریت بازرگانی تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب پروژه مدیریت بازرگانی تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی به صورت زیر می باشد :

 1. تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی
 2. تجزیه و تحلیل عوامل مؤثر بر وجدان کاری و انضباط اجتماعی
 3. اهمیت کار
 4. مفهوم کار
 5. تعاریف وجدان
 6. تقسیم بندی و معانی اصطلاحی وجدان
 7. وجدان کاری چیست؟
 8. وجدان کاری در قرآن
 9. پاره ای از موارد استعمال وجد در قرآن کریم
 10. وجدان کاری در کلام رهبر
 11. اخلاقیات
 12. اخلاق کار
 13. اخلاق در غرب
 14. اخلاق کار در ژاپن
 15. عوامل روانی در وجدان کاری
 16. نقش وجدان کاری در توسعه پایدار
 17. وجدان کاری و بهره وری
 18. تعهد و وجدان کاری
 19. عدم بروز وجدان کاری به صورت یک مسئله و مشکل فراگیر سازمانی
 20. دیدگاه دانشمندان علم مدیریت و رفتار
 21. وجدان از دیدگاه اندیشمندان اسلامی
 22. ضمانت اجرایی احکام وجدانیش
 23. منابع

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: 5,000تومان
0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.