اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود پروژه مدیریت بازرگانی تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی

دانلود پروژه مدیریت بازرگانی تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی

 • موضوع پروژه : تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی
 • مربوط به رشته : مدیریت بازرگانی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۶۵ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی :

در این تحقیق در ابتدا به این مطلب می پردازد که چرا مقوله های وجدان کاری و انضباط اجتماعی بسیار کم و جزئی در مطالعات و نوشته های سازمانی آمده است. این تحقیق ضمن شناخت این دو مقاله یک طرح نظری برای شناخت، پژوهش و تجزیه و تحلیل علل و عوامل بوجود آورنده و مؤثر بر آنها ارائه می ‎دهد. محقق وجدان کاری در سازمان را یک پدیده عقیدتی می داند که در عمق ذهنیت افراد سازمانی نفوذ کرده و با آثار مثبت، مفید و اثربخشی از قبیل: تعهد کاری، درست کاری، وقت شناسی، کیفیت کار و … در متن “فرهنگ سازمانی” جلوه گر و نمایان می ‎شود. بر مبنای مطالب این تحقیق هر نوع بررسی و تحقیق در ماهیت، ریشه های آثار عوامل و متغیرهای وجدان کاری در سازمان یک مدل سه بعدی را در بر می گیرد که در یک بعد آن علل و عوامل ساختاری، در بعد دیگر علل و عوامل رفتاری و در بعد سوم علل و عوامل زمینه ای روی پژوهش قرار گرفته و مشخص می ‎شوند. طبق تعریف شورای فرهنگ عمومی، وجدان کاری وضعیتی است که در آن افراد جامعه در مشاغل گوناگون سعی دارند تا امور محوله را به بهترین وجه و به طور دقیق و کامل و با رعایت اصول بهینه سازی، انجام دهند. لذا مبتنی بر این تعریف می ‎توان «وجدان کاری» را در درون «فرهنگ کار»- آگاهی و باور کارکنان در تفسیر تجربیات و محیط اطراف خود از کار کردن و نتیجه آن یا در مفهوم «اخلاق کار»اصول و قوانین درونزای اخلاقی جهت تقویت رفتار یا کار صحیح جستجو کرد. از این رو بر اساس تعامل سه پدیده فوق (مدیریت و قوانین و مقررات و مکانیزم های مدیریتی؛ فرهنگ سازمانی و فرهنگ کار؛ و فرهنگ نیروی کار) وجدان کاری نه تنها در راستای ارج نهادن به تلاش و کوشش کارکنان و تأکید بر کیفیت کار نیل خواهد کرد بلکه این تعامل به طور تصاعدی باعث پیدایش و سرعت «توسعه و بهره وری»  خواهد شد.

شما عزیزان برای دانلود پروژه مدیریت بازرگانی تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب پروژه مدیریت بازرگانی تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی به صورت زیر می باشد :

 1. تعهد و وجدان کاری در مدیریت اسلامی
 2. تجزیه و تحلیل عوامل مؤثر بر وجدان کاری و انضباط اجتماعی
 3. اهمیت کار
 4. مفهوم کار
 5. تعاریف وجدان
 6. تقسیم بندی و معانی اصطلاحی وجدان
 7. وجدان کاری چیست؟
 8. وجدان کاری در قرآن
 9. پاره ای از موارد استعمال وجد در قرآن کریم
 10. وجدان کاری در کلام رهبر
 11. اخلاقیات
 12. اخلاق کار
 13. اخلاق در غرب
 14. اخلاق کار در ژاپن
 15. عوامل روانی در وجدان کاری
 16. نقش وجدان کاری در توسعه پایدار
 17. وجدان کاری و بهره وری
 18. تعهد و وجدان کاری
 19. عدم بروز وجدان کاری به صورت یک مسئله و مشکل فراگیر سازمانی
 20. دیدگاه دانشمندان علم مدیریت و رفتار
 21. وجدان از دیدگاه اندیشمندان اسلامی
 22. ضمانت اجرایی احکام وجدانیش
 23. منابع

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۵,۰۰۰تومان
0 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.