پایان نامه رشته مدیریت بازرگانی

دانلود مقاله بازاریابی در اتحادیه تعاونی های مصرف

دانلود مقاله بازاریابی در اتحادیه تعاونی های مصرف

 • موضوع مقاله : بازاریابی در اتحادیه تعاونی های مصرف ( بازاریابی شرکت های تعاونی مصرف )
 • مربوط به رشته : مدیریت و بازاریابی
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۴۵ صفحه

توضیحی مختصر از مقاله بازاریابی در اتحادیه تعاونی های مصرف :

تعاونی ها تشکل های مردمی هستند که برای تأمین و برآورده ساختن نیازهای مشترک انسان ها شکل گرفته اند اگر در دیگر مؤسسات تأمین نیازها و خواسته های انسان از طریق دیگران انجام می شود در تعاونی ها تأمین این نیاز توسط خود افراد صورت می گیرد بدین شکل که افراد با اجتماع و ایجاد یک تشکل تلاش می کنند خواسته ها و نیازهای خود را برآورده سازند . این موضوعی است که مدیران و گردانندگان تعاونی ها ( که آن ها نیز منتخب خود اعضاء هستند ) به خوبی درک و بر این اساس اقدامات خود را سازماندهی می کنند . بدیهی است تامین نیاز در تعاونی های مصرف با ارائه کالاها و خدمات مورد نیاز اعضاء جامه عمل به خود می پوشد و در تعاونی اعتبار با تأمین منابع مالی مورد نیاز اعضاء و در دیگر تعاونی ها بنا به موضوع و هدف تعاونی شکل مناسب خود را پیدا می کند برای درک هر چه بهتر اهداف بازاریابی و فلسفه ای پنج گانه ای را که طی زمان های گذشته در مورد بازاریابی وجود داشته و امروز به دیدگاه بازاریابی اجتماعی رسیده است.

تعاونی ها در دنیای امروزه ضمن این که در جهت تأمین نیازها و خواسته های اعضاء خود حرکت می کنند خود را در مقابل مسائل جامعه نیز مسئول می دانند مسئولیتی که نه تنها مدیران تعاونی به عنوان نمایندگان اعضاء بر آن ها تأکید دارند بلکه اعضاء تعاونی را نیز به رعایت آن ها ترغیب می کنند مسئولیتی که هر روز دامنه آن وسیع تر و گسترده تر می شود . به نظر می رسد تجزیه و تحلیل مسائل تعاونی های مصرف ( و یا دیگر تعاونی ها ) با نگرش بازاریابی اجتماعی به لحاظ وجه اشتراکی که اشاره شد می تواند روشی مؤثر و کارساز باشد بر این اساس در ارتباط با مسائل تعاونی های مصرف و نحوه تصمیم گیری در این تعاونی ها آمیخته های اصلی بازاریابی (محصول ، قیمت ، توزیع و پیشبرد ) را به عنوان مبناء مورد استفاده قرار می دهیم .

شما عزیزان برای دانلود مقاله بازاریابی در اتحادیه تعاونی های مصرف و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پایان نامه بررسی بازار سبزیجات خشک (داخلی و خارجی)

دانلود پایان نامه بررسی بازار سبزیجات خشک (داخلی و خارجی)

 • موضوع پایان نامه : بررسی بازار سبزیجات خشک
 • مربوط به رشته : مدیریت بازرگانی
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۹۳ صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه بررسی بازار سبزیجات خشک :

محتوای این پایان نامه به بررسی وضعیت بازار سبزیجات خشک (داخلی و خارجی) مشکلات این بازار و راهکارهای توسعه و پیشرفت بازار این محصول را مورد بررسی قرار داده است.

سبزیجات تولید شده در ایران از نظر ماهیتی بسیار مرغوب می باشند و دارای طعم و مزه بی نظیر در جهان هسند اما بدلیل نبود تکنولوژی و فناوری روز جهان در این صنعت موجب شده است که تولیدات سبزیجات خشک از نظر کیفیتی در سطح پایین تری نسبت به جهان باشد و چون تاکنون نظارت دقیق و نکته سنجی بر روی این کارخانجات حاکم نبوده است و خواستار کیفیت مطلوب از آن ها نشده است تولید گران انگیزه و تلاشی برای ارتقای کیفیت محصولاتشان از خود نشان نداده اند.

طونل های خشک کننده سبزیجات در کارخانجات، از استاندارد های جهانی برخوردار نمی باشند در نتیجه نمی توانند سبزیجات را به نحوی که تغییر شکل ندهند و رنگ های اصلی و طبیعی آن ها تغییر نکند و میزان ویتامین های آن ها کاهش نیابد تولید کنند. حتی این نوع محصولات، بطور کامل خشک نشده و توانایی پروش انواع قارچ ها را در خود دارند.

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه بررسی بازار سبزیجات خشک و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید … .

ادامه + دانلود

دانلود پایان نامه ترویج وفاداری در مشتری مداری و بازاریابی

دانلود پایان نامه ترویج وفاداری در مشتری مداری و بازاریابی

 • موضوع پایان نامه : ترویج وفاداری در مشتری مداری و بازاریابی
 • مربوط به رشته : مدیریت
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۶۴ صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه ترویج وفاداری در مشتری مداری و بازاریابی :

سرمایه های زیادی صرف این می ‎شود که برای خریدار فرصتی فراهم آورد تا محصول یا سرویس ارائه شده را امتحان کند که این خود یکی از انواع مشتری مداری و بازاریابی می باشد. متاسفانه تمام افرادی که جنسی را امتحان می کنند دوباره آنرا نمی خرند حتی اگر آن جنس تاثیر مثبتی بر روی مشتری گذاشته باشد، حتی اگر جریانات منطقی باشد و حتی اگر قیمت مناسبی داشته باشد. وقتی مشتری را ترغیب به امتحان آن جنس می کنیم به این مقاومت های پنهانی موجود باید غلبه کنیم که شامل عادت، جبر، ناآشنائی و یا فراموشکاری محض؛ می ‎باشد. (مثلا) در مورد آبمیوه ای مثل  V-8 جملاتی نظیر «من قبلا آبمیوه V-8 را خورده ام» یک روش جالب و متداول آگهی دادن در نشریات است. البته با علم به اینکه مصرف کنندگان همیشه همان انتخاب خود را نمی خرند. برای ما جالب بود برخی از بازاریابان آنقدر خود را درگیر این مسئله می کنند تا مشتری را به امتحان جنس وادارند. آنها اجناس خویش را به مرد م عرضه می دارند بدون اینکه مشتری انگیزه ای جهت خرید مجدد داشته باشد. برای خرید اول تخفیف در نظر می گیرند ولی از خرید دوم خبری نیست.

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه ترویج وفاداری در مشتری مداری و بازاریابی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

بانکداری اینترنتی مطلوب یا نامطلوب – پایان نامه مدیریت و اقتصاد

بانکداری اینترنتی مطلوب یا نامطلوب - پایان نامه مدیریت و اقتصاد

 • موضوع پایان نامه : بانکداری اینترنتی مطلوب یا نامطلوب
 • مربوط به رشته های : مدیریت، اقتصاد و فناوری ارتباطات
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۱۱۸ صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه بانکداری اینترنتی مطلوب یا نامطلوب :

بانکداری، صنعتی است که بر مبنای اطلاعات موثق شکل می‌ گیرد و مبادلات بانکی را می‌ توان بدون هیچ‌ گونه مبادله فیزیکی پول انجام داد. چنین ویژگی‌ هایی باعث شده که بانک ها بتوانند به یک کاربر کامل و تمام عیار اینترنت در عصر ارتباطات تبدیل شوند.

با این همه، مراحل اولیه بانکداری اینترنتی، با مشکلات و شکست‌ های پیاپی همراه شد. در نتیجه، مشتریان، علاقه چندانی به بانکداری اینترنتی نشان ندادند. شاید به همین دلیل بود که مجله معتبر «پورو مانی» (Euro Money) در سال ۱۹۹۹، مقاله‌ ای در مورد بانکداری اینترنتی با عنوانی عجیب: «کلیک، کلیک- شما مردید» درج کرد، اما هدف نویسندگان مقاله یاد شده این بود مشخص کنند که آیا بانکداری اینترنتی، چیز خوبی است یا بد.

رشد بانکداری اینترنتی، بسیار امیدوار کننده بوده و بسیاری از بانکها و مؤسسات مالی در این زمینه فعال هستند. هم اکنون، تعداد مشتریان on-line بانک‌ ها که از بانکداری اینترنتی بهره می‌ گیرند، به سرعت در حال افزایش است که این نه فقط در کشورهای صنعتی، بلکه در کشورهای در حال توسعه نیز کاملاً مشهود است.

البته توجه و تمایل به بانکداری اینترنتی در میان مشتریان جوان و میانسال بانک ها، بیشتر به چشم می‌ خورد. افراد بین سنین ۱۸ تا ۴۹ سال با درآمد بین ۴۱۰۰۰ دلار تا ۵۹۰۰۰ دلار، بیشترین گرایش را نسبت به بانکداری الکترونیکی نشان می‌ دهند و برعکس، مشتریان بالای ۶۵ سال بانک ها، کمترین علاقه را به  این نوع بانکداری ابراز داشته‌ اند.

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه بانکداری اینترنتی مطلوب یا نامطلوب و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پروژه استراتژی برای مدیریت کیفیت جامع (TQM) مدیریت بازرگانی

دانلود پروژه استراتژی برای مدیریت کیفیت جامع (TQM) مدیریت بازرگانی

 • موضوع پروژه : استراتژی برای مدیریت کیفیت جامع (TQM)
 • مربوط به رشته : مدیریت بازرگانی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۶۴ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه استراتژی برای مدیریت کیفیت جامع (TQM) :

مدیریت کیفیت جامع TQM ، برای فرازیر (۱۹۹۷) پیوستگی پیشرفت کیفیت است .(CQT‌) صرفاً واژه فنی نیست .دلایل مهمی برای معنی کلی وجود دارد . اینجا تاکید درتداوم (پیوستگی) کوشش ها در پیشرفت کیفیت است ، بعلاوه کیفیت مثل یک سفر بی پایان است . مثل یک موضوع تمرین شده  کیفیت بطور قراردادی در لیست آیتم هایی که در موسسه آموزشی مدیریت می شود شکل نمی گیرد . سطوح مدیریت کیفیت جامع شبیه دلفین ها است مثلاً زمانی که یک بحرانی یا یک رانش ناگهانی که بستگی به تغییر در گارد نگهبان موسسه دارد یا چالش های خارجی و تهدید و غیره وجود دارد . چالشی که از پس جهانی شدن می آید در یک مقایسه تند ، مدیریت کیفیت جامع (TQM) فلسفه مطرح شده توسعه را تشویق می کند . این دلالت بر این دارد که روش اینجا و حالا یا مدیریت وضع کننده مناسب نیست ، موسسه نیاز به ایده آتی جائیکه آن قصد رفتن به ۵ سال یا ۱۰ سال بعدی را دارند . ایده و پیش بینی درون اهداف و فعالیت ها تبدیل شده اند ، روش های کامل کننده آنها به دقت توضیح داده شده بودند . از این رو برنامه ریزی یک عنصر سازنده ضروری در قبول مدیریت کیفیت جامع (TQM) در موسسات آموزشی می شود .

شما عزیزان برای دانلود پروژه استراتژی برای مدیریت کیفیت جامع (TQM) مدیریت بازرگانی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

بررسی رابطه بین مهارت مذاکره مدیران بازرگانی با فروش شرکت

بررسی رابطه بین مهارت مذاکره مدیران بازرگانی با فروش شرکت

 • عنوان پایان نامه : بررسی رابطه بین مهارت مذاکره مدیران بازرگانی با فروش شرکت
 • مربوط به رشته : مدیریت بازرگانی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۱۳۰ صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه بررسی رابطه بین مهارت مذاکره مدیران بازرگانی با فروش شرکت :

یکی از عوامل اساسی و بسیار مهم بر موفقیت و پیشرفت شرکت ها برخورداری مدیران این سازمان ها از مهارت مذاکره و همچنین فنون مربوط به مذاکرات می باشد که این خود یک عامل بسیار مهم در موفقیت و انجام مذاکرات و عقد قراردادها می باشد پس یکی از توانمندی های مهارت هایی که برای مدیر لازم است فراگیری و کسب مهارت مذاکره است . فقط تحقیقی در سطح بین الملل توسط رون آندریا که طی سال ۲۰۰۵ مهارت مذاکره در فروش را مورد بررسی قرار داده که هدف از این تحقیق شناسایی راه حل هایی جهت اجرای مذاکرات فروش بود در این تحقیق ۲۰۰۰ فروشنده به طور یکسان از ۵۰۰ شرکت ثروتمند از همه صنایع را مورد بررسی فرار دا د و محققانی دیگر نظیر تونی مانینگ و باب ربرتسون بروی مهارت مذاکره و نفوذ در دو بخش طی سال ۲۰۰۳ و پولینس و دیگران که در مورد تفاوت های فردی و انگیزش در استفاده از مهارت های مذاکره در سال ۲۰۰۰ را مورد تحقیق قرار داده اند.

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه بررسی رابطه بین مهارت مذاکره مدیران بازرگانی با فروش شرکت و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پایان نامه بازاریابی در صادرات (رشته بازاریابی)

دانلود پایان نامه بازاریابی در صادرات (رشته بازاریابی)

 • عنوان پایان نامه : بازاریابی در صادرات
 • مربوط به رشته : مدیریت بازرگانی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۵۸ صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه بازاریابی در صادرات :

آن چه پیش رو دارید یک تحقیق پایانی است درباره بازاریابی در صادرات است . همان گونه که در نگاه اول پیداست این موضوع، دارای سه رکن است : صادرات، بازاریابی و بازاریابی در صادرات . بنابراین این مقاله بر سه فصل با همین عناوین استوار است. در واقع فصل اول و دوم مقدمه ای برای ورود هر چه بهتر به بحث اصلی ما هستند. در فصل اول به بررسی مسئله صادرات پرداخته و در آن از شرایط صادرات، شناخت بازار و ویژگی های حرفه ای ها سخن به میان می آید. در فصل دوم به بیان مسئله بازاریابی، بازارشناسی، بازار سازی و بازارداری که مجموعا بازارگردانی را تشکیل می دهند پرداخته و ساختار اطلاع رسانی در بازار را توضیح می دهیم .در فصل سوم که همان هدف اصلی مقاله است به تشریح بازاریابی در صادرات می پردازیم. این فصل مشتمل بر شش بخش است. در بخش اول ، اهمیت بازاریابی در صادرات را بیان می کنیم. در بخش دوم ، به بررسی نقش بازار در توسعه صادرات می پردازیم. در بخش سوم ، بیان عناصر بازاریابی در صادرات ، هدف ماست . در بخش چهارم ، به توضیح دلایل خرید از کشورهای خارجی ، همت می گماریم. در بخش پنجم از ساختن تصویری از یک بازار سخن به میان می آوریم و بالاخره در بخش ششم یک طرح بازاریابی در صادرات ارائه می کنیم.

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه بازاریابی در صادرات (رشته بازاریابی) و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.