پایان نامه رشته مخابرات

دانلود پایان نامه فناوری ارتباطات موبایل ، اینترنت ، ماهواره

دانلود پایان نامه فناوری ارتباطات موبایل ، اینترنت ، ماهواره

 • عنوان پایان نامه : فناوری ارتباطات موبایل ، اینترنت ، ماهواره
 • مربوط به رشته های : فناوری اطلاعات و مخابرات
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۶۷ صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه فناوری ارتباطات موبایل ، اینترنت ، ماهواره :

جهان وارد عصر تازه ای شده است. از نیمه‌ های دوم قرن بیستم پایان عمر عصر صنعتی آغاز شد. تحولات پرشتاب علمی تکنولوژیکی موتور محرک این تحول بوده است. نخست با ورود کامپیوتر زندگی دگرگون شد، سپس با هم گرایی امواج تحول، حوزه‌ اطلاعات و ارتباطات کامپیوترها به کمک تکنولوژی های پرتوان با توانمندی های تکنولوژی های ارتباطات از جمله تلفن به هم وصل شدند و چندی بعد قابلیت‌ های این دو تکنولوژی پرتوان با توانمندی های تکنولوژی و تلویزیون، ترکیب شد و باعث پیدایش عظیم ترین ماشین مصنوع دست انسان گردید. یعنی شبکه جهانی ارتباطات و اطلاعات به هم پیوسته ای که نماد آشکار و آشنای آن اینترنت است و به سرعت و پرتوان دارد همه ابعاد زندگی بشر را دگرگون می سازد. فناوری اطلاعات و ارتباطات ، ضعف‌ ها را سریعتر مشخص و قوت‌ ها را سریع‌ تر رشد می دهد. لذا نگرش نوین به این سیستم از ضرورت‌ ها و پیش نیازهای بلامنازع و حیاتی بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه فناوری ارتباطات موبایل ، اینترنت ، ماهواره و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پایان نامه اصول کلی رادار و عملکرد رادار ها

دانلود پایان نامه اصول کلی رادار و عملکرد رادار ها

 • عنوان پایان نامه : اصول کلی رادار و عملکرد رادار ها
 • مربوط به رشته : برق و مخابرات
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۶۵ صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه اصول کلی رادار و عملکرد رادار ها :

رادار یک سیستم الکترومغناطیسی است که برای تشخیص و تعیین موقعیت هدف ها به کار می رود. این دستگاه بر اساس یک شکل موج خاص به طرف هدف برای مثال یک موج سینوسی با مدولاسیون پالسی (Pulse- Modulated) و تجزیه و تحلیل بازتاب (Echo) آن عمل می کند. رادار به منظور توسعه توانایی حسی‏ های چندگانه انسانی برای مشاهده محیط اطراف مخصوصاً حس بصری به کار گرفته شده است. ارزش رادار در این نیست که جایگزین چشم شود بلکه ارزش آن در عملیاتی است که با چشم نمی توان انجام داد. رادار نمی تواند جزئیات را مثل چشم مورد بررسی قرار دهد و یا رنگ اجسام را با دقتی که چشم دارد تشخیص داد بلکه با رادار می توان درون محیطی را که برای چشم غیر قابل نفوذ است دید مثل تاریکی، باران، مه، برف و غبار و غیره. مهمترین مزیت رادار، توانایی آن در تعیین فاصله یا حدود هدف می باشد. یک رادار ساده شامل آنتن فرستنده، آنتن گیرنده و عنصر آشکارساز انرژی یا گیرنده می باشد. آنتن فرستنده پرتوهای الکترومغناطیسی تولید شده توسط نوسانگر (Oscillator) را منتشر می کند. بخشی از سیگنال ارسالی (رفت) به هدف خورده و در جهات مختلف منعکس می گردد. برای رادار انرژی برگشتی در خلاف جهت ارسال مهم است.

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه اصول کلی رادار و عملکرد رادار ها و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پایان نامه پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت (مخابرات سیستم)

دانلود پایان نامه پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت (مخابرات سیستم)

 • عنوان پایان نامه : پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت استاندارد G.728 بر روی پردازنده TMS320C5402
 • مربوط به رشته : مخابرات سیستم
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۱۱۲ صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت :

کدک صحبت استاندارد G.728 ، یک کدک کم تاخیر است که صحبت با کیفیت عالی را در نرخ بیت ۱۶ kbps ارائه می دهد و برای شبکه های تلفن ماهواره ای و اینترنت و موبایل که به تاخیر زیاد حساس هستند ، مناسب است. در این رساله به پیاده سازی بلادرنگ اینکدر و دیکدر  G.728 بصورت دوطرفه کامل ( Full Duplex ) بر روی پردازنده TMS320C5402 می پردازیم . روشی ترکیبی برای برنامه نویسی TMS ارائه می شود که در آن  زمان وپیچیدگی برنامه نویسی نسبت به برنامه نویسی دستی به ۳۰%  کاهش می یابد . در این روش پس از برنامه نویسی  و  شبیه سازی ممیزثابت الگوریتم کدک به زبان C ، با استفاده از نرم افزار (Code Composer Studio) CCS ، برنامه به زبان اسمبلی ترجمه شده و بهینه سازی دستی در کل کد اسمبلی صورت می گیرد . سپس بعضی از توابع مهم برنامه از نظر MIPS ، بصورت دستی به زبان اسمبلی بازنویسی می شوند تا برنامه بصورت بلادرنگ قابل اجرا گردد . در پایان نتایج این پیاده سازی ارائه می شود .

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت (مخابرات سیستم) و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود

دانلود پایان نامه مخصوص رشته مخابرات بررسی سیستم GSM

دانلود پایان نامه مخصوص رشته برق بررسی سیستم GSM

 • عنوان پایان نامه : سیستم GSM
 • مربوط به رشته : مخابرات
 • فرمت اجرایی : در قالب WORD
 • تعداد صفحات : ۱۰۱ صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه مخصوص رشته مخابرات بررسی سیستم GSM :

با افزایش روز افزون تقاضای استفاده از سرویس های داده از قبیل سرویس های چند رسانه ای، دستیابی به اینترنت و امکانات آن (www. Email) استفاده از سرویس های داده سوئیچینگ خط و حتی سرویس های داده سوئیچینگ خط سرعت بالا (HSCSD) به علت راندمان پایینی که دارند،‌ بستر مناسبی برای فراهم سازی این گونه سرویس ها نیستند. بنابراین GSM نیز همسو با سیستم های مخابراتی سیار نسل سوم (UMIS)، استاندارد جدیدی را تحت عنوان GPRS بکار گرفته است. ETSI این استاندارد را برای سیستم GSM در اروپا معرفی کرده است. با استفاده از این استاندارد، سرویس های چند رسانه ای با نرخ بیتی حداکثر Kbit/s 117 امکان پذیر می گردد.

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه مخصوص رشته مخابرات بررسی سیستم GSM و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

ادامه + دانلود
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.