اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود پایان نامه انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE)

دانلود پایان نامه انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE)

 • عنوان پایان نامه : انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE)
 • مربوط به رشته : باکتری شناسی
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : 95 صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE) :

انتروباکتریاسه ها فاميل بزرگ از باكتری ها هستند و بيشترين ميكروب های گرم منفی هوازی يا بيهوازی اختياری می باشند كه در نمونه های آلوده بدن انسان يافت می شوند. يک بررسی جامع كه توسط Blachman و Pikett در سال 1987 بر روی 768 نمونه ميكروب های بدن افراد آلوده انجام گرديده نشان داده است كه 78% آنها انتروباکتریاسه ها بوده اند. 12% از سود و موناسه ها، 9% از هموفيلو سل ها و 1% از باسيل های گرم منفی غير معمولی مثل اكتينوباسيلوس بروسلا كارديوباكتريوم، استرپتو باسيلوس.نام انتروباکتریاسه ها بيشتر به خاطر اين بر روی باكتری ها گذاشته شده است كه بيشترين آنها ميكروب های روده ای هستند. خيلی از اين انتروباکتریاسه ها بدون هيچگونه عارضه در روده انسان وجود دارند و نه اينكه صدمه ای نمی زنند بلكه بعضا مفيد هم هستند. و در تخمير مواد غذايی راخل روده كمک می كنند،  اشريشياكولی (E . Coli ). يكی از انواع انتروباکتریاسه ها  است كه 95 تا 99 درصد ميكروب های ساپروفيت روده را تشكيل می دهند، در يک گرم مدفوع تعدادی برابر 1011 عدد از اين باكتری ها وجود دارند كه به صورت بيهوازی اختياری در روده زندگی می كنند. بيشتر بوی مدفوع مربوط به اين باكتری و باكتری های ديگر مثل پروتئوس و ميكروب های گرم مثبت مثل بايفيد و باكتريوم (Bifidobacterium) ولاكتوز باسيل های بيهوازی می باشند.

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE) و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب پایان نامه انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE) به صورت زیر می باشد :

 1. چكيده
 2. مقدمه
 3. كلياتی درباره انتروباکتریاسه ها
 4. تقسيم بندی انتروباکتریاسه
 5. اختصاصات عمومی انتروباکتریاسه ها
 6. جداسازی انتروباکتریاسه ها
 7. تشخيص انتروباکتریاسه ها
 8. ساختمان آنتی ژنيک و پيچيدگی آنتی ژنيک
 9. تغييرات و روابط ژنتيكی
 10. شناسايی گروه های فاميل انتروباکتریاسه ها
 11. شناسايی جنس پروتئوس
 12. عفونت های پروتئوسی
 13. هدف
 14. مواد و روش ها
 15. نتايج
 16. بحث
 17. منابع و مآخذ

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: 5,000تومان
0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.