اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود پایان نامه انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE)

دانلود پایان نامه انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE)

 • عنوان پایان نامه : انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE)
 • مربوط به رشته : باکتری شناسی
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۹۵ صفحه

توضیحی مختصر از پایان نامه انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE) :

انتروباکتریاسه ها فامیل بزرگ از باکتری ها هستند و بیشترین میکروب های گرم منفی هوازی یا بیهوازی اختیاری می باشند که در نمونه های آلوده بدن انسان یافت می شوند. یک بررسی جامع که توسط Blachman و Pikett در سال ۱۹۸۷ بر روی ۷۶۸ نمونه میکروب های بدن افراد آلوده انجام گردیده نشان داده است که ۷۸% آنها انتروباکتریاسه ها بوده اند. ۱۲% از سود و موناسه ها، ۹% از هموفیلو سل ها و ۱% از باسیل های گرم منفی غیر معمولی مثل اکتینوباسیلوس بروسلا کاردیوباکتریوم، استرپتو باسیلوس.نام انتروباکتریاسه ها بیشتر به خاطر این بر روی باکتری ها گذاشته شده است که بیشترین آنها میکروب های روده ای هستند. خیلی از این انتروباکتریاسه ها بدون هیچگونه عارضه در روده انسان وجود دارند و نه اینکه صدمه ای نمی زنند بلکه بعضا مفید هم هستند. و در تخمیر مواد غذایی راخل روده کمک می کنند،  اشریشیاکولی (E . Coli ). یکی از انواع انتروباکتریاسه ها  است که ۹۵ تا ۹۹ درصد میکروب های ساپروفیت روده را تشکیل می دهند، در یک گرم مدفوع تعدادی برابر ۱۰۱۱ عدد از این باکتری ها وجود دارند که به صورت بیهوازی اختیاری در روده زندگی می کنند. بیشتر بوی مدفوع مربوط به این باکتری و باکتری های دیگر مثل پروتئوس و میکروب های گرم مثبت مثل بایفید و باکتریوم (Bifidobacterium) ولاکتوز باسیل های بیهوازی می باشند.

شما عزیزان برای دانلود پایان نامه انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE) و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب پایان نامه انتروباکتریاسه (ENTEROBACTERIACEAE) به صورت زیر می باشد :

 1. چکیده
 2. مقدمه
 3. کلیاتی درباره انتروباکتریاسه ها
 4. تقسیم بندی انتروباکتریاسه
 5. اختصاصات عمومی انتروباکتریاسه ها
 6. جداسازی انتروباکتریاسه ها
 7. تشخیص انتروباکتریاسه ها
 8. ساختمان آنتی ژنیک و پیچیدگی آنتی ژنیک
 9. تغییرات و روابط ژنتیکی
 10. شناسایی گروه های فامیل انتروباکتریاسه ها
 11. شناسایی جنس پروتئوس
 12. عفونت های پروتئوسی
 13. هدف
 14. مواد و روش ها
 15. نتایج
 16. بحث
 17. منابع و مآخذ

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۵,۰۰۰تومان
0 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.