اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود مقاله بررسی هویت انسان ها با رادیو شناسه RFID

دانلود مقاله بررسی هویت انسان ها با رادیو شناسه RF

 • موضوع مقاله : بررسی هویت انسان ها با رادیو شناسه RFID
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب Doc
 • تعداد صفحات : ۲۷ صفحه

توضیحی مختصر از مقاله بررسی انسان ها با رادیو شناسه RFID :

اهداف این مقاله عبارتند از یک پیشنهاد یک قالب کاری تحلیلی برای کاربرد در بخش امنیت Home land برای تعیین اینکه سیستم فعال سازی تعیین فرکانس رادیویی (سیستم فعال برای تشخیص و ضبط حضور افراد و نیز پیشنهاد مجموعه ای از بهترین تمرین ها برای در نظر گرفتن اینکه چه زمانی DHS، استفاده از سیستم فعال سازی RFID را انتخاب می کند)، را گسترش دهیم یا نه.

مرکز توجه این مقاله در سیستم هایی مانند مطالب تقاطع است. ما معتقدیم که عنوان های مطرح شده در این متن مربوط به دیگر اعتبارات شناسایی انسان ها و کاربردهای مرتبط است و بهترین پیشنهاد ما هم کاربرد در همان مطالب است. نظریه عمومی اقتصادی، دولتی و خصوصی از تکنولوژی های شناسایی اتوماتیک مانند RFID دفاع می کند که کاربردهای با ارزش مخصوصاً در ارتباط با پیگیری موارد جهت مدیریت موجودی دارد. روش RFID مخصوصاً هنگامی که توسط شی قابل جایگزین باشد، مثلاً در کانیزهای تجاری و در مستند سازی بسیار کاربرد دارد. توافق های کمتری در مورد صنعت، دولت و اجتماع و جامعه دفاعی در تناسب کاربرد سیستم های RFID فعال برای شناسایی افراد و عبور از نقطه بررسی، وجود دارد. از یک طرف یک نیروی بالقوه درباره منافع دقت بیشتر، سرعت و کارایی هنگام گسترش سیستم های فعالسازی RFID برای تشخیص افراد وجود دارد. گواهی نامه جدید RFID می توانند فواید بیشتری را با جلوگیری از تقلب و مقاومت در برابر رشوه، نسبت به گواهی نامه های موجود، ایجاد کنند. این موضوع در هر گواهی نامه ای که RFID باشد یا نباشد خوب و مناسب است، اما ممکن است بعنوان نتایج مفید گسترش گواهی نامه های جدید لحاظ شود. برخی از تکنولوژی های جدید ، هزینه و پیچیدگی استفاده از مستندات جمعی را بالا می برند و در آخر و فوایدی در پیگیری گواهی نامه ها هویت های مفقود مثلاً جلوگیری از سوء استفاده از موقعیت های اعتباری، وجود دارد. به هرحال، مسائل مربوط به تلاش های نظم جهت گواهی نامه نادرست را نظارت نمی کند.

شما عزیزان برای دانلود مقاله بررسی هویت انسان ها با رادیو شناسه RFID و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب مقاله بررسی هویت انسان ها با رادیو شناسه RFID به صورت زیر می باشد :

 1. مقدمه و خلاصه اجرایی
 2. تکنولوژی RFID
 3. کاربرد RFID در شناسایی افراد
 4. کنترل دسترسی و کنترل حواشی با استفاده از RFID
 5. تشخصی هویت برچسب دار RFID
 6. امنیت RFID در شناسایی افراد
 7. نتیجه
 8. ضمایم و منابع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۳,۰۰۰تومان
0 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.