اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود مقاله رشته مدیریت بازرگانی بررسی بسته بندی کالا و محصولات

دانلود مقاله رشته مدیریت بازرگانی بررسی بسته بندی کالا و محصولات

 • موضوع مقاله : بررسی بسته بندی کالا و محصولات
 • مربوط به رشته : مدیریت بازرگانی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۹۶ صفحه

توضیحی مختصر از مقاله رشته مدیریت بازرگانی بررسی بسته بندی کالا و محصولات :

بسته بندی شخصیت محصول است و چهره کالا را مشخص می کند، زیرا خریدار از طریق بسته بندی ، محصول را شناسایی می کند. درحقیقت بسته بندی پیام تولید کننده موادغذایی به خریدار است که بین آنها ارتباط برقرار کرده و اطلاع رسانی می کند.  بسته بندی در بهترین حالت، به عنوان یک سیستم هماهنگ توصیف می شود که هدف از آن آماده سازی کالا جهت حمل و نقل، توزیع انبارکردن، فروش و مصرف می باشد. بسته بندی یک عملیات تجاری پیچیده، پویا، علمی، هنری و بحث آفرین است که در بنیادی ترین شکل خود، کارکردهای محافظت، نگهداری، حمل و نقل، اطلاع رسانی و فروش را شامل می شود. بسته بندی نوعی عملکرد خدماتی است که به خودی خود نمی تواند وجود داشته باشد؛ زیرا به یک کالا نیازمند است. اگر کالایی وجود نداشت، هیچ نیازی بهبسته بندی نبود.

بسته بندی کارکرد های بسیار متنوعی دارد، از کارکردهایی که ماهیت فنی دارد گرفته تا آنهایی که به بازاریابی مربوط می شوند. مشخصات فنی بسته بندی نیازمند مهارت های علمی و مهندسی می باشند، در حالی که متخصصان بازاریابی نیازمند مهارت‌ هایی در زمینه درک هنری و انگیزشی هستند. مدیران بسته بندی نیازمند یک درک بنیادی هستند که هر دو مقوله بازاریابی و فنی را، همراه با شم تجاری خوب، شامل می شود. این دامنه غیرمعمول مهارتی، صنعت بسته بندی را بر یک گزینه شغلی منحصر به فرد تبدیل می کند.

بسته بندی یک پدیده جدید نیست، فعالیتی است که ارتباط تنگاتنگی با تکامل جامعه دارد و از این دیدگاه می توان آن را تا دوره اولیه زندگی بشر ردگیری کرد. ماهیت درجه و کمیت بسته بندی در هر مرحله از رشد یک جامعه بازتاب نیازها، الگوهای فرهنگی، منابع، مواد و فن‌ آوری آن جامعه می باشد. مطالعه نقش‌ ها و اشکال متغیر بسته بندی در طول قرون، به معنای واقعی، مطالعه ای است از رشد و تمدن. به نظر می رسد که تغییر، از نقطه نظر فردی، اغلب به آن چیزی اطلاق می شود که قبلا رخ داده است، ولی جامعه دارای تغییرات روزانه است: برخورد با چالش‌ های جدید، آگاهی ترکیب یافته جدید، پاسخ به نیازهای جدید و رد سیستم‌ هایی که عدم مقبولیت آنها به اثبات رسیده است. این تغییرات، ناگزیر در نحوه بسته بندی ، توزیع، و مصرف کالاهای ما بازتاب می یابند.

شما عزیزان برای دانلود مقاله رشته مدیریت بازرگانی بررسی بسته بندی کالا و محصولات و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب مقاله رشته مدیریت بازرگانی بررسی بسته بندی کالا و محصولات به صورت زیر می باشد :

 1. مقدمه
 2. تاریخچه بسته بندی
 3. مبانی بسته بندی
 4. تعریف بسته بندی
 5. بسته بندی چیست؟
 6. انواع بسته بندی
 7. گرافیک بسته بندی
 8. مبانی گرافیک بسته بندی
 9. طراحی در بسته بندی
 10. چند نکته مهم در بسته بندی
 11. انواع چاپ در بسته بندی
 12. بسته بندی مواد غذایی
 13. ویژگی های بسته بندی مواد غذایی
 14. بسته بندی مواد غذایی و اطمینان
 15. اهمیت بسته بندی مواد غذایی
 16. برچسب زدن مواد غذایی
 17. بسته بندی خشکبار و شرینی جات
 18. نقش بسته بندی در صادرات
 19. نکات و توصیه های مهم
 20. منابع و ماخذ

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۵,۰۰۰تومان
1 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.