اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود پروژه مدلسازی یک سیستم آموزش دهنده هوشمند (GLITS)

 • موضوع پروژه : مدلسازی شناختی یک سیستم آموزش دهنده هوشمند به منظور توان‌ بخشی علاقه به یادگیری و خلاقیت دانشجو
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۵۴

مدلسازی یک سیستم آموزش دهنده هوشمند برای بالا بردن علاقه به یادگیری و خلاقیت دانشجو

اولین کنفرانس بین‌ المللی سیستم آموزش دهنده هوشمند (ITS) در سال ۱۹۸۸ در مونترال کانادا برگزار گردید. دومین و سومین و آخرین کنفرانس به ترتیب در سال های ۱۹۹۲، ۱۹۹۶، … و ۲۰۰۴ برگزار گردیده‌ اند.

معماری شناختی اولین بار توسط جان روبرت اندرسن در سال ۱۹۸۳ مطرح شد که تفکر تطبیقی انسان را بر مبنای شناخت بررسی می‌کرد، شبیه‌ سازی این تفکر به صورت نرم‌ افزار ACT* ارائه گردیده است. مدلسازی شناختی در سال ۱۹۸۵ در کتابی با همین عنوان توسط Slack مطرح گردید.

ساختار کنترلی عامل هوشمند BDI که در سیستم مطرح شده در مقاله (سیستم GLITS) مورد استفاده قرار گرفته است، بر مبنای باورها، هدفها (آرزوها) و مقصدها، در اواخر دهه ۹۰ مطرح شد. مهمترین کاربرد این عامل در تشخیص عیب، سیستم های مدیریت، تجارت ماشینی و آموزش هوشمند بوده است.

مدلسازی یک سیستم آموزش دهنده هوشمند

مدلسازی یک سیستم آموزش دهنده هوشمند

پردازش مفهومی اطلاعات اولین بار در سال ۱۹۷۵، در کتابی توسط Roger Schank مطرح گردید ولی مطالب جدید در مدلسازی مفهومی در ۱۹۹۸ توسط Chen و همکارانش ارائه گردید.

طراحی سیستم های چند عاملی هوشمند براساس معماری لایه‌ ای در سال ۱۹۹۶ توسط Muller در کتابی با همین عنوان مورد بحث قرار گرفته است.

در پروژه حاضر یک مدلسازی شناختی از یک سیستم آموزش دهنده هوشمند پویا ارائه شده است که بر مبنای اصول مفهومی و کارکردی آموزش و تجربه طولانی تدریس دروس مختلف توسط اینجانب طراحی شده است. این مدل بنیادی است و سازماندهی تجربیات دوران تدریس است.

از مطالب برخی مراجع در تعاریف پایه‌ ای و بیان مفاهیم و اصطلاحات آشنا در سیستم‌ آموزش دهنده هوشمند (ITS) در این مقاله استفاده شده است. امید است که پیاده سازی این سیستم در محیط کاربردی برای آموزش به کمک کامپیوتر بتواند سبب توسعه تکنولوژی در کشورمان گردد.

فهرست مطالب پروژه مدلسازی یک سیستم آموزش دهنده هوشمند (GLITS)

 1. چکیده
 2. مقدمه
 3. مدلسازی شناختی سیستم GLITS
 4. چرخه عملیات عامل یاد دهنده برای ارائه دروس
 5. چرخه عملیات عامل یادگیرنده برای هر جلسه
 6. مدلسازی نحوه آموزش برای ارزیابی کلاس ها
 7. نتایج پیاده سازی مدل در دو ترم تحصیلی
 8. نتیجه گیری
 9. روش پیشنهادی به دانشجو برای بالا رفتن کارائی تحصیلی او
 10. رویه پرورش استعدادها و کارایی دانشجو
 11. نتایج دو پرسشنامه
 12. مراجع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۴,۰۰۰تومان
1 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.