اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

مجموعه های مرکزی و شعاع در گراف مقسوم علیه صفر از حلقه جابجایی

مجموعه های مرکزی و شعاع در گراف مقسوم علیه صفر از حلقه جابجایی

 • موضوع مقاله : مجموعه های مرکزی و شعاع ها در گراف مقسوم علیه صفر از حلقه های جابجایی
 • مربوط به رشته : ریاضات ، آمار و حسابداری
 • فرمت اجرایی : در قالب Doc
 • تعداد صفحات : ۴۳ صفحه

توضیحی مختصر از مقاله مجموعه های مرکزی و شعاع ها در گراف مقسوم علیه صفر از حلقه های جابجایی :

در طول این پژوهش برآنیم که نتایجی را روی حلقه های یکدار و جابجایی متناهی بیابیم. این نتایج برای عمومی ترین موارد ممکن بیان می شود. هدف ارائه دادن همه‌ نظریه های کاربردی از مرکزیت گراف و تحقیق در مورد مفاهیم تقریباً محض از گراف مقسوم علیه صفر می باشد. ابتدا نشان داده می شود که شعاع های گراف مقسوم علیه صفر یک حلقه نوتری و جابجایی و یکدار ۰، ۱، ۲ می باشد. این قضیه در بخش های بعدی برای تعریف خصوصیات سه مجموعه مرکزی (مرکز، میانه و مجموعه های غالب با اندازه‌  می نیمال) در گراف های مقسوم علیه صفر از حلقه‌ های جابجایی و یکدار به کار برده می شود. و نیز ارتباط بین این مجموعه ها مورد بررسی قرار می گیرد. به عنوان پیامدی از این نتایج، ویژگی های دیگری از R را بیان می کنیم که از جمله‌ آن ها قطر و کران های روی تعداد یال های گراف می باشد.

ایده‌ اصلی در مورد گراف مقسوم علیه صفر توسط Beck بیان شده بود که البته موضوع مورد علاقه وی رنگ آمیزی گراف ها بود. Naseer و anderson درسال ۱۹۹۳ این چنین بیان کردند: اگر R یک حلقه‌ جابجایی ویکدار باشد R به یک گراف ساده که رأس های آن عناصر حلقه‌ R می باشند. نظیر می شود. تعریفی که Beck بیان کرد این چنین بود: برای هر حلقه جابجایی R گراف مقسوم علیه صفر G(R) را می توان گرافی در نظر گرفت که رئوس آن مقسوم علیه های صفر R (شامل ۰) می باشند با دو رأس b,a که مجاورند هرگاه ab=0. مشکل Beck در مورد رنگ آمیزی گراف ها بود که هیچ دو راسی که در یک گراف مجاورند هم رنگ نباشند. و در نهایت تعریف کلی تری توسط Redmond ارائه شد که مبنای مباحثی است که در این مقاله از نظر گرامیتان می گذرد: برای یک حلقه جابجایی و یکدار R، گراف مقسوم علیه صفر R، گرافی است که رئوس آن مقسوم علیه صفر غیر صفر R می باشند و دو رأس مجزای y,x مجاورند هر گاه حالضرب آن ها صفر باشد. (xy=0).

شما عزیزان برای دانلود مقاله مجموعه های مرکزی و شعاع در گراف مقسوم علیه صفر از حلقه جابجایی و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب مقاله مجموعه های مرکزی و شعاع در گراف مقسوم علیه صفر از حلقه جابجایی به صورت زیر می باشد :

 1. پیش گفتار
 2. خلاصه‌ مطالب
 3. فصل اول
 4. مقدمه
 5. پیش نیازها
 6. تعاریف
 7. قضیه ها
 8. فصل دوم
 9. مرکز
 10. میانه
 11. مجموعه های غالب
 12. منابع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۳,۰۰۰تومان
0 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.