اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود پایان نامه سیستم و ساختار نظام آموزشی فرانسه

دانلود پایان نامه سیستم و ساختار نظام آموزشی فرانسه

دانلود پایان نامه سیستم و ساختار نظام آموزشی فرانسه

 • موضوع پایان نامه : سیستم و ساختار نظام آموزشی فرانسه
 • مربوط به رشته : علوم تربیتی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۱۶۹ صفحه

توضیحی کوتاه از پایان نامه ساختار نظام آموزشی کشور فرانسه

ترویج‌ زبان‌ فرانسه‌ به عنوان زبان ملی و آموزشی اصلی ترین سیاست آموزشی دولت فرانسه محسوب می‌ گردد. با وجودیکه زبان‌ فرانسه‌ هیچ‌ گاه‌ از رواج حال حاضر خود برخوردار نبوده است، با این حال‌ هیچ‌ گاه‌ تا به‌ امروز‌ در مقابل‌ اوج‌ گیری‌ توقف ‌ناپذیر زبان‌ انگلیسی‌ که‌ می‌ رود تا ‌به عنوان‌ زبان‌ ارتباطات‌ جهانی مطرح گردد، مورد تهدید واقع‌ نشده‌ است‌. هدف از اجرای چنین سیاستی مبارزه‌ با زبان‌ انگلیسی‌ نبوده‌، بلکه‌ مقصود اصلی، حفظ‌ سیستم‌ چند زبانی‌ و چند فرهنگی‌ جهانی‌ در کشور فرانسه می باشد. از جمله مهمترین اقدامات دولت فرانسه در جهت نیل به چنین هدفی میتوان به گسترش همکاری های‌ میان‌ مدارس‌ فرانسوی مستقر در خارج از کشور‌ و مدارس تحت نظارت سیستم‌‌ آموزشی‌ ملی‌، افزایش برنامه‌ های آموزشی به زبان فرانسه در رسانه‌ های سمعی و بصری و حمایت از ابتکارات جامع در این خصوص (راه اندازی رادیوی‌ فرانسوی‌ در صوفیه‌، رادیو بین‌ المللی‌ فرانسه‌ (RFI)،احداث انستیتو های بین المللی فرهنگی‌،‌ آموزش‌  زبان فرانسه به‌ روزنامه‌ نگاران‌ بلغاری‌ و تشویق و ترغیب جوانان فرانسوی به فراگیری‌ زبان های‌ خارجی‌ در داخل‌ کشوردر جهت استقبال از آموزش زبان فرانسه‌ در خارج‌ اشاره نمود.

طی سال های اخیر، دولت فرانسه‌ تلاش‌ عمده ای در جهت ارائه دوره‌ های آموزشی تا سطح‌ دیپلم‌ متوسطه به ۱۰۰ هزار نوجوان‌ فرانسوی در مدارس‌ فرانسوی‌ خارج‌ از کشور به عمل آورده است. گفتنی است که چنین سیاستی با هزینه بودجه سالیانه ۵/۱ میلیارد فرانک‌ صورت می‌ گیرد.

 به عبارت دیگر، تربیت‌ دانشمندان‌ و محققین فرانسوی از پایه‌ متوسطه‌ تا آموزش عالی در دانشگاه ها و مراکز علمی سراسر جهان،‌ ‌ از جمله مهم ترین سیاست های‌ آموزشی دولت محسوب می‌ گردد. از این روی ، اداره‌ کل‌ فرهنگی‌ وزارت‌ امور خارجه‌ با اختصاص‌ ۵۰۰ میلیون‌ فرانک‌ از سال‌ ۱۹۹۴، درجهت نیل به هدف مذکور‌ گام برداشته و به اعطای بیش‌ از ۱۸ هزار بورسیه تحصیلی‌ و دوره‌ کارآموزی‌ مبادرت نموده است.

 شما عزیزان برای دانلود پایان نامه ساختار نظام آموزشی کشور فرانسه و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب پایان نامه ساختار نظام آموزشی کشور فرانسه به صورت زیر می باشد :

 1. سیاست های آموزشی
 2. ساختار آموزشی
 3. آموزش پیش دبستانی
 4. آموزش پیش دانشگاهی
 5. آموزش پایه
 6. آموزش ابتدایی
 7. آموزش متوسطه
 8. نظام آموزش عالی
 9. پژوهش و تحقیقات
 10. آموزش غیر رسمی
 11. آموزش فنی و حرفه ای
 12. آموزش استثنایی
 13. آموزش معلمان
 14. اصول و اهداف آموزشی
 15. اولویت های آموزشی
 16. دستاوردهای آموزشی
 17. طرح های آموزشی
 18. معظلات آموزشی
 19. اصلاحات آموزشی
 20. ارزیابی تحصیلی
 21. مشاوره تحصیلی
 22. قوانین آموزشی
 23. مدیریت آموزشی
 24. نظارت آموزشی

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۴,۰۰۰تومان
0 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.