اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

تاثیر آموزش سبک حل مسئله بر حرمت خود و مشکلات رفتاری دانش آموزان

مشکلات رفتاری

 • موضوع روش تحقیق : بررسی تاثیر آموزش سبک حل مسئله بر حرمت خود و مشکلات رفتاری دانش آموزان
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۵۱ صفحه

توضیحی مختصر از روش تحقیق تاثیر آموزش سبک حل مسئله بر حرمت خود و مشکلات رفتاری دانش آموزان :

احساس حقارت و وابستگی از مشخصات عمده فرد با حرمت خود پایین است که او را به بی کفایتی و ناتوانی در تصمیم‌ گیری های سنجیده در مواجهه با موقعیت‌ های مسئله زا و فشار آور سوق داده و به ابراز واکنش‌ های تکانشی و هیجانی وادار می کند. یافته ثابت این ادعا بر پایه نتایج تحقیقات آشکار می سازد که دانش آموزان دارای مشکلات رفتاری ارتباطی اغلب حرمت خود کلی پایین از خود نشان می دهند. با مقایسه دو گروه از دانش‌ آموزان واجد مشکلات رفتاری ارتباطی و فاقد مشکلات رفتاری دریافتیم که گروه واجد مشکلات رفتاری ارتباطی نسبت به گروه فاقد مشکلات رفتاری ارتباطی به طور معناداری راه حل‌ های متنوع کمتری ایجاد می کنند. هم چنین او دریافت که آزمودنی های دارای مشکلات رفتاری ارتباطی نسبت به آزمودنی های بدون مشکلات رفتاری ارتباطی تصمیمات سودمند کمتر و برانگیختگی بیشتری اتخاذ می کنند. با این همه، هر چند پژوهش های انجام شده در زمینه‌ رابطه‌ اختصاصی سه متغیر حل مسئله، حرمت خود و مشکلات رفتاری بسیار محدود است اما اینکه راهبردهای حل مساله ممکن است به بسیاری از درمان جویان در مقابله با مشکلات رفتاری که در اثر پایین بودن حرمت خود به وقوع می پیوندند کمک کنند دور از انتظار نیست چرا که به نظر می رسد می توانند در کاهش شدت نشانه های مشکلات رفتاری دانش آموزان و یا از شروع نشانه‌ های اختلالات رفتاری ارتباطی پیشگیری به عمل آورند.

شما عزیزان برای دانلود روش تحقیق تاثیر آموزش سبک حل مسئله بر حرمت خود و مشکلات رفتاری دانش آموزان و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب روش تحقیق تاثیر آموزش سبک حل مسئله بر حرمت خود و مشکلات رفتاری دانش آموزان به صورت زیر می باشد :

 1. چکیده
 2. فصل اول : کلیات تحقیق
 3. بیان مسأله
 4. فصل دوم : روش انجام تحقیق
 5. نمونه پژوهشی و شیوه نمونه گیری
 6. ابزار اندازه گیری
 7. پرسشنامه حرمت خود
 8. فصل سوم : تجزیه و تحلیل داده ها
 9. یافته ها
 10. فرضیه اول
 11. فرضیه دوم
 12. فرضیه سوم
 13. فرضیه چهارم
 14. فرضیه پنجم
 15. فرضیه ششم
 16. فرضیه هفتم
 17.  فصل چهارم : بحث و نتیجه گیری
 18. بحث
 19. نتیجه گیری
 20. تفسیر
 21. منابع

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۴,۰۰۰تومان
0 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.