اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود پروژه آمار بررسی آمار و نمونه گیری آماری

دانلود پروژه آمار بررسی آمار و نمونه گیری آماری

 • موضوع پروژه آمار : بررسی آمار و نمونه گیری آماری
 • مربوط به رشته : حسابداری و حسابرسی
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : ۲۸ صفحه

توضیحی مختصر از پروژه بررسی آمار و نمونه گیری آماری :

در نمونه گیری آماری خوشه ای با جامعه ای رو به رو هستیم که می‌ توانیم آن را به واحدهای مرکب تقسیم کنیم. به قسمی که واحدها در مقایسه با یکدیگر ،‌ دارای سازمان یکسان هستند. ولی ممکن است داخل هر واحد افراد متفاوت باشند. هر یک از این واحدها را یک «خوشه» می‌ نامیم. برای مثال می‌خواهیم در بارهه افرادی که در صنعت رنگرزی فعالیت می‌ کنند مطالعه کنیم در این جا می‌ توان مجموعه این افراد را به اجزای کوچکتر تقسیم کرد. هر جزء می‌ تواند شامل افرادی باشد که در یک کارخانه رنگسازی کار می‌ کنند. بنابراین هر کارخانه به عنوان یکی از آن واحدها در نظر گرفته شده است.

به طور معمول کارخانه هایی در شرایط برابر از لحاظ دستمزد افراد شبیه هم هستند ولی در هر کارخانه ای افراد بنا بر مسئولیت های محوله دارای درآمدهای متفاوتی می‌ باشند. در این شرایط چند خوشه را (که لازم نیست تعداد آن ها زیاد باشد) انتخاب و سپس خوشه های انتخاب شده را سرشماری می‌ کنیم.

برای این که بیشتر با روش های نمونه گیری آماری آشنا شوید به موضوع درصد طلاق و میزان شراکت زنان و مردان در این امر خواهیم می پردازیم

مسائل و مشکلات خانوادگی و طلاق : بیشترین درصد از پاسخ دهندگان زن و مرد (۶۱/۵۸) اظهار نموده اند که به خاطر درگیری خانوادگی کارشنان را از دست داده اند.

بیشترین درصد از زوجین (۵۸%) در موقع جدایی و طلاق یک فرزند داشته اند . (۲۷%) دو فرزند داشته اند. و (۹%) سه فرزند و جمعا (۶%) چهار فرزند یا بیشتر داشته اند . به طور کلی درصد بیشتری از زنان و مردان (۴۶%) اعلام نموده اند در محیط خانوادگی آنها روابط معمولی بوده است (۴۱%) روابط صمیمی و مهربان و (۱۳%) دارای روابط خانوادگی کسالت آور خسته کننده، ‌خشک،‌ خشن و زجر آور و نامطلوب بوده اند . بیشترین درصد از پاسخ دهندگان زن و مرد (۴۴/۹۲%) اظهار نموده اند که والدینشان از یکدیگر جدا نشده اند به طور کلی درصد بیشتری از زنان و مردان (۴۰%) پس از جدا شدن والدینشان تحت سرپرستی مادر خود بوده اند به طور کلی بیشتری از زنان و مردان (۴۵%) در موقع جدا شدن والدینشان کمتر ۵ سال (۲۷%) ، ۶ الی ۱۰ سال (۱۸%)، ۱۱ تا ۱۵ سال (۱۰%) ،‌ ۱۶ تا ۲۰ سال (۴۴%) داشته اند.

بیشترین درصد زنان و مردان (۵۳%) ، دارای خانواده های کم جمعیت (۲ تا ۴ نفر)، (۳۶%) از خانواده ها دارای ( ۵ تا ۸) و (۹%) دارای خانواده های پر جمعیت (۹ نفر و بیشتر بوده اند).

بیشترین درصد از زوجین (۵/۷۸%) اظهار نموده اند که با همسران خود هیچگونه قرابت و خویشاوندی ندارند. به طور کلی درصد بیشتری از زوجین (۳۲%) اعم از متولدین روستا،‌ شهر و مرکز استان دارای قرابت وخویشاوندی از طرف پدر بوده اند،‌ (۲۵%) از طرف مادر، (۲۱%) خویشاوندی دور، (۱۶%) خویشاوندی نزدیک و (۵%) خویشاوندان نسبی می‌ باشند.

شما عزیزان برای دانلود پروژه آمار بررسی آمار و نمونه گیری آماری و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب پروژه آمار بررسی آمار و نمونه گیری آماری به صورت زیر می باشد :

 1. فصل اول
 2. مقدمه
 3. نمونه گیری خوشه ای
 4. فصل دوم
 5. مقدمه
 6. متغییر تصادفی
 7. فصل سوم
 8. مقدمه
 9. میانه
 10. جدول ۱ : توزیع فراوانی نمونه مورد مطالعه بر حسب تعداد همسران پاسخ دهندگان مرد به تفکیک محل تولد در مناطق مورد مطالعه کشور
 11. جدول ۲ : توزیع فراوانی نمونه مورد مطالعه بر حسب دفعات طلاق زوج به تفکیک محل تولد در مناطق مورد مطالعه کشور
 12. جدول ۳ : جدول فراوانی و درصد طلاق زوجه از همسران قبلی به تفکیک محل تولد در مناطق مورد مطالعه کشور
 13. جدول ۴ : توزیع فراوانی نمونه مورد مطالعه بر حسب جنسیت در پاسخ به این سؤال که آیا زوجین با یکدیگر قرابت و خویشاوندی دارند را در کل مناطق مورد مطالعه کشور
 14. جدول ۵ : آیا والدین شما از یکدیگر جدا شده اند؟
 15. جدول ۶ : توزیع فراوانی نمونه مورد مطالعه بر حسب نوع سرپرستی کسانی که والدین آنها از هم جدا شده اند در کل مناطق مورد مطالعه کشور
 16. جدول ۷ : توزیع فراوانی نمونه مورد مطالعه بر حسب سن زن و مرد در موقع جدایی والدین در کل مناطق مورد مطالعه کشور
 17. جدول ۸ : توزیع فراوانی نمونه مورد مطالعه بر حسب تعداد فرزندان دختر و پسر زوجین در موقعیت طلاق در کل مناطق مورد مطالعه کشور
 18. نتایج
 19. هدف های تحقیق
 20. فرضیه های تحقیق
 21. فاقد منابع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۲,۰۰۰تومان
0 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.