اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
  • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
  • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود پایان نامه فرایند ها و انواع اشکال کارست

  • موضوع پایان نامه : فرایند ها و انواع اسکال کارست
  • مربوط به رشته های : زمین شناسی و جغرافیا
  • فرمت اجرایی : در قالب Word
  • تعداد صفحات : ۱۴۰ صفحه

آشنایی با اشکال مختلف کارست

سازنده های کارستی در نقاط مختلف دنیا گسترده هستند، و پدیده های کارستی در مناطق تحت اشغال این سازنده ها یافت می شود. لذا توزیع نابرابر این سازنده ها در سطح جهان،گسترش ناهمسان مناطق کارست رانیز به دنبال دارد. وجودسازندهای متعدد آهکی و شرایط مناسب زمین شناسی باعث ایجاد و توسعه پهنه های کارست در برخی نواحی دنیا شده است. در ایران نیز به علت وجود شرایط مساعد زمین شناسی و تاثیر شرایط آب و هوایی، اشکال کارستی در برخی نقاط از جمله در رشته کوههای زاگرس، البرز، و کپه داغ و هزار مسجد گسترش یافته است.

فرایند ها و انواع اسکال کارست

فرایند ها و انواع اسکال کارست

شناسایی اشکال کارستی که ازسنگهای انحلال پذیر و عمدتا از کربنات ها نظیر سنگهای آهکی و دو لومیتی تشکیل یافته و طبقه بندی آنها دارای اهمیت است. به ویژه هنگامی که از دیدگاه کاربردی به آن توجه شود. مانند : استفاده از آبخان های کارست و توسعه منابع آب، پروژه های عمرانی از قبیل سد سازی و استفاده برای شرب، وجود ذخایر عظیمی از هیدروکربورها (نفت و گاز) در سازندهای کارستی، همچنین توسعه صنعت توریسم و گردشگری.

مطالعات کارست در ایران سابقه چندانی ندارد و به سالهای ۱۳۵۱ -۱۳۵۲ می رسد.

بنابراین لزوم برنامه ریزی برای شناسایی ا شکال کارستی و طبقه بندی آن دارای اهمیت می باشد.

شناسایی پدیده های کارستی مانند کارن، دولین، آون، پولیه، غارها، و غیره که در اثر انحلال ایجاد شده اند و طبقه بندی آنها در حوضه آبریز فریزی از اهداف مطالعه این رساله می باشد. که برای اولین بار در این منطقه صورت گرفته است.

فهرست مطالب پایان نامه آشنایی با اشکال کارست

  1. فصل اول : کلیات تحقیق

  2. فصل دوم : ویژگی های طبیعی

  3. فصل سوم : اشکال ژئومورفیک کارست

  4. فصل چهارم : عوامل آنتروپوژنیک در قلمره های کارستی با تاکید بر مدیریت کارست


بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۵,۰۰۰تومان
1 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.