اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود مقاله درباره سیستم اطلاعات حسابداری

 • موضوع مقاله : سیستم اطلاعات حسابداری
 • مربوط به رشته : حسابداری
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۲۵ صفحه

سیستم اطلاعات حسابداری

فناوری اطلاعاتی، فرصت‌ های ویژه‌ ای را برای حل مسائل تجاری راهبردی و فنی ارائه می‌ کند. اما دروازه فناوری اطلاعات همیشه به روی تهدیدات سیستم اطلاعات حسابداری باز است و بالطبع در معرض خطراتی قرار می‌ گیرد که برای سیستم‌ های اطلاعاتی حسابداری پذیرفتنی است.

در یک مقایسه تطبیقی از سهم بیمه در کشورمان با کشورهای همطراز مشاهده می‌ شود که بیمه‌ های بازرگانی و به خصوص بیمه‌ های زندگی در ایران وضعیت مساعدی ندارد؛ اما تحول و اصلاح ساختاری صنعت بیمه، گسترش و تنوع خدمات بیمه‌ ای که در رهنمودهای ریاست محترم جمهوری به آن تاکید شده، نیازمند ایجاد بسترهای مناسب در داخل و خارج از شرکت‌ های بیمه است. افزایش درآمد سرانه و هدفمند شدن یارانه‌ ها،‌ مشارکت دستگاه‌ های حکومتی در اشاعه فرهنگ بیمه و … از جمله عوامل خارجی است که از حوزه اختیار شرکت‌ های بیمه خارج است. ولی عوامل داخلی به اتخاذ تدابیری در داخل شرکت‌ های بیمه بر می‌ گردد و می‌ توان آنها را سامان داد. یکی از این زمینه‌ سازی‌ های مهم داخلی، می‌ تواند ایجاد سیستم‌ های کارای اطلاعات حسابداری برای پشتیبانی خدمات بیمه‌ ای بیمه‌‌ گران باشد. نگهداری حساب‌ های دقیق، نمایش وضعیت مالی و ارائه عملکرد شفاف از حساب بیمه‌ گذاران، می‌ تواند بیمه‌‌ گران را در ارائه خدمات بیمه‌ ای مناسب یاری کند. به‌ دلیل خصوصیات حسابداری بیمه‌ های عمر از قبیل محاسبات ذخایر فنی، پرداخت مشارکت در منافع، ‌شرایط فروش متنوع و خصوصیات بیمه‌ های عمر خرد ایجاد سیستم‌ های کارای حسابداری بیمه‌ های عمر بسیار ضروری است. از طرفی دیگر علاوه بر مزیت پوشش خطرات فوت، نقص عضو و از کار افتادگی، به‌ دلیل ماهیت اختیاری و تجاری بیمه‌ های عمر، خریداران این پوشش‌ ها دارای اهداف و سلایق متفاوتی هستند. بنابراین از دید سرمایه‌ گذاری خرید بیمه‌ های عمر باید دارای توجیه اقتصادی باشد.

دانلود مقاله سیستم اطلاعات حسابداری

دانلود مقاله سیستم اطلاعات حسابداری

مدیریت بهینه وجوه نقد حاصله از فروش بیمه‌ های عمر می‌ تواند موجب افزایش بازدهی شرکت‌ های بیمه و بالا رفتن مطلوبیت این بیمه‌ ها در نظر بیمه‌ گذاران شود. بنابراین مثلث سه جانبه بیمه‌ های عمر، سرمایه‌ گذاری‌ ها و سیستم‌ اطلاعات حسابداری بیمه در ارتباط با همدیگر می‌ توانند موجبات توسعه یکدیگر را فراهم کنند. در صورت رفع این موانع و گسترش همه جانبه بیمه‌ های عمر می‌ توانیم شاهد ارتقای رفاه عمومی‌ جامعه و رشد و توسعه اقتصادی کشورمان باشیم.

فهرست مطالب مقاله سیستم اطلاعات حسابداری

 1. پیشگفتار
 2. بخش های سیستم حسابداری
 3. تعریف سیستم های اطلاعات
 4. انواع معمول سیستم‌ اطلاعات سازمانی
 5. امنیت در شبکه های اطلاعاتی حسابداری
 6. طبقه بندی تقلب رایانه ای
 7. شیوه‌ های کاهش احتمال وقوع تقلب
 8. استفاده از رویه‌ ها و مقررات مناسب برای استخدام و اخراج
 9. آموزش روش های ایمنی سیستم و روش های پیشگیری از تقلب به کارکنان
 10. هدف اساس‌ نامه امنیتی
 11. نقش سیستم اطلاعات حسابداری در توسعه بیمه عمر
 12. سرمایه‌ گذاری و توسعه بیمه‌ های عمر
 13. تامین نرخ بازده مورد انتظار بیمه‌ گذاران
 14. سیستم‌ های کارای اطلاعات حسابداری
 15. بحث و نتیجه‌ گیری و ارائه پیشنهاد
 16. منابع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۲,۰۰۰تومان
1 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.