اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود مقاله بسته بندی و برچسب زدن

 • موضوع مقاله : بسته بندی و برچسب زدن
 • مربوط به رشته : مدیریت
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۴۱ صفحه

بسته بندی و برچسب زدن

بسته بندی در کشور ایران از جمله بخش هایی از صنعت و خدمات است که هیچ اداره و بخش خاصی در دولت به طور مستقیم به امور آن نمی‌ پردازد. از این جهت همواره نوعی جفا در حق این بخش روا می‌ شود. در دعوای بودجه و یا هنگام تبیین استراتژی‌ های خاص توسعه کشور چیز مشخصی برای بخش بسته‌ بندی کنار گذاشته‌ نمی‌ شود. اگر بودجه یا کمکی نیز برای توسعه بخش بسته‌ بندی اختصاص یابد کسی نمی‌ داند این بودجه را چگونه باید توزیع یا خرج کرد. زیرا بخش بسته‌ بندی در کشور ما پراکنده و متنوع است.

در حال حاضر و با ساختارهای دولتی و صنفی کنونی امکان مدیریت بخش بسته‌ بندی در کشور ایران وجود ندارد. بسته‌ بندی در ایران هنوز در حد موج است و با آن که ضرورت آن کم و بیش در میان مدیران و عامه مردم جا افتاده اما استراتژی مشخص و هدفمند برای آن تبیین نشده است. دولت به تنهایی و با ابزار و عوامل کنونی خود هرگز قادر نخواهد بود این موج را تحت کنترل درآورد.

دانلود مقاله بسته بندی و برچسب زدن

دانلود مقاله بسته بندی و برچسب زدن

در حال حاضر بار این مسئولیت ناخواسته‌ بر دوش مطبوعات تخصصی، ‌چند موسسه و سازمان محدود دولتی و غیر دولتی و بعضی مدیران متخصص در چند واحد صنعتی مربوط به بسته‌ بندی قرار دارد. مطبوعات تخصصی پتانسیل خوبی برای منظم کردن و تثبیت موج کنونی دارند که اگر دولت از آن استفاده کند می‌ تواند از بسته‌ بندی که در حال حاضر تنها به صورت یک موج است به عنوان عاملی درآمدزا و ارزآور بهره‌ برداری کند.

نباید از نظر دور داشت که بسته‌بندی به تدریج سهم بیشتری را در سبد هزینه خانوارهای ایرانی به خود اختصاص خواهد داد. البته‌ این سهم به طور ناخواسته‌ به وجود خواهد آمد. بنابراین بخش بسته‌بندی نیازمند توسعه‌ ای است که به کاهش هزینه‌ های بسته‌ بندی منجر شود. این مهم به دست نخواهد آمد مگر در دیدگاه برنامه‌ ریزان توسعه بخش بسته‌ بندی حداقل در وسعت منطقه‌ ای مد نظر قرار گیرد تا هزینه تولید کاهش یافته‌ و کیفیت آن نیز مورد قبول مصرف‌ کننده قرار گیرد.

فهرست مطالب مقاله بسته بندی و برچسب زدن

 1. پیشگفتار
 2. مقدمه
 3. بسته بندی در ایران
 4. مدیریت بسته بندی
 5. تنواع و پراکندگی
 6. چاپ بسته بندی در ایران
 7. بازرگانی مواد و ماشین‌‌ آلات بسته‌بندی در ایران
 8. صنعت بسته‌ بندی و هنر بسته‌ بندی
 9. بسته‌بندی خوب چگونه است؟
 10. یک بسته‌ بندی موفق کدام است؟
 11. چگونه یک بسته‌بندی به انتخاب اول تبدیل می‌ شود؟
 12. نمونه های موفق خارجی و بررسی آنها
 13. بسته‌بندی توزیع
 14. وظایف بسته‌ بندی
 15.  بسته‌ های بزرگ حمل‌ و نقل
 16. معرفی استانداردهای جهانی بسته‌ بندی
 17. چاپ و بسته بندی
 18. منابع و ماخذ

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۴,۰۰۰تومان
1 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.