اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود تحقیق و مقاله پیرامون آشنایی کامل با آمار

دانلود مقاله پیرامون آمار

عنوان مقاله : آشنایی کامل با آمار

فرمت اجرایی : در قالب PDF

تعداد صفحات : ۵۵ صفحه

توضیحی مختصر از مقاله پیرامون آشنایی کامل با آمار :

آمار چیست؟

اکثر مردم با کلمه آمار ، به مفهومی که برای ثبت و نمایش اطلاعات عددی به کار می رود، آشنا هستند: تعداد بیکاران، قیمت روزانه سهام بورس، کارمزد حمل کالا به وسیله کشتی در ۱۵ سال گذشته ،جمعیت نواحی جنوب شهر تهران، تعداد افراد تلف شده در اثر شیوع یک بیماری یا مقدار مسافت طی شده در زمان معینی به وسیله برنده مسابقه دو. ولی این مفهوم منطبق با موضوع آمار نیست. آمار عمدتا با وضعیت هایی سرو کاردارد که در آن ها وقوع یک پیشامد به طور حتمی قابل پسش بینی نیست. استنتا جهای آماری غالبا غیر حتمی هستند، زیرا مبتنمی بر اطلاعات نا کاملی هستند. آمار ،مجموعه ای از مفاهیم و روش ها است که در هر زمینه پژوهش،برای گردآوری و تعبیر اطلاعات مربوط به آن و انجام نتیجه گیری ها،در شرایطی که عدم حتمیت و تغییر وجود دارد، به کار می رود.تاریخچه ظهور آمار به صورت توصیف اطلاعات را می توان سرشماری هایی که حدود ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح توسط بابلی ها و مصری ها و بعدا توسط امپراتوری های روم و ایران درباره اطلاعات مربوط به زاد و ولد و دارائی های افراد جامعه زیر سلطه خود انجام می گرفته، به حساب آورد. در آن زمان بود که روش هایی برای جمع آوری، تنظیم و تلخیص داده ها ابداع گردید. در قرن چهاردهم برای محاسبه نرخ بیمه، جمع آوری اطلاعات درباره تولد و وفات، تصادفات و حوادث رایج گردید.

شما عزیزان برای دانلود مقاله آمار و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب مقاله پیرامون آمار به صورت زیر می باشد :

 1. آمار چیست؟
 2. تاریخچه آمار
 3. تاریخچه علم آمار در ایران
 4. تکنیک و هدف آمار
 5. چه زمانی از آمار استفاده می شود؟
 6. محدودیت‌ های آمار
 7. آمارشناس کیست؟
 8. کاربرد آمار در سایر علوم
 9. نکات آمار و احتمال
 10. احتمال
 11. روش های آماری
 12. تکنیک های آماری
 13. فرموله سازی احتمال
 14. سیر تکاملی آمار
 15. رشته های اختصاصی آمار
 16. وضعیت علم آمار در ایران
 17. آشنایی با مرکز آمار ایران
 18. فاقد منابع

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۲,۰۰۰تومان
0 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.