اطلاعیه ی سایت
با سلام و احترام خدمت شما بازدیدکنندگان لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید :
 • عزیزانی که به هر دلیل موفق به دریافت و یا دانلود فایل مورد نظرشان نشده اند (می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع داده تا مشکل آن ها برطرف گردد)
 • به اطلاع شما عزیزان می رسانیم با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.
عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. راه حل : با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

دانلود مقاله آشنایی با سازمان اطلاعات روسیه KGB

دانلود مقاله آشنایی با سازمان اطلاعات روسیه KGB

 • موضوع مقاله : آشنایی با سازمان اطلاعات روسیه KGB
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : ۳۷ صفحه

توضیحی مختصر از مقاله آشنایی با سازمان اطلاعات روسیه KGB :

یک سازمان جاسوسی به همان اندازه که می تواند در تحکیم موقعیت یک کشور و حفظ ثبات سیاسی و اجتماعی و اقتصادی آن ایفا کند و عامل بقا و دوام آن در تمام زمینه ها گردد به همان اندازه می ‎تواند وسیله مناسبی برای نابود ساختن یک نظام سیاسی و سرنگون یک حکومت مورد نظر از قدرت و شهرتی جهان بر خوردار باشد. اهمیت بیشتر به خود می گیرد. البته تردیدی وجود ندارد که سهم ملت ها را در این رهگذر به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت و به روایت تاریخ تنها دولت هائی در مسیر سیاست ها و توطئه های سازمان های جاسوسی جهان قربانی شده اند که یا از هیچ گونه پشتوانه مردمی برخوردار نبوده و کشور را به دو جناح متمایز حاکم و محکوم مبدل ساخته اند و همواره سعی کرده اند تا به هر ترتیب مردم را در استخدام و تحت انقیاد و بردگی سیاست خود درآورند. دسته اخیر نظام هائی هستند که تلاش می کنند همواره عملکرد خود را در جامعه بعنوان معیار حق و باطل و ملاک خدمت و خیانت شاخص گردانند و مردم را از توجه به الگوها معیارها و ارزش های متعالی باز دارند والا در جامعه ایکه در آن دولت و ملت در سایه حق و حقیقت با یکدیگر متحد گردند نه تنها هیچ توطئه ای مؤثر نخواهد افتاد بلکه هیچ سازمان جاسوسی توان دخالت در آن را در وجود خود احساس نخواهد کرد.

ما در این تحقیق بر آنیم که KGB (سازمان اطلاعات روسیه) چه زمانی تشکیل شده و چه عملیاتی را تا حالا در خارج و داخل کشور انجام داده و آیا استراتژی روسیه تهاجمی است یا تدافعی، و آیا سازمان هایی برای مقابله با این سرویس اطلاعاتی وجود دارد و آیا خود این دستگاه موضع گیری و پدافند قویتری دارد و آیا تا حالا عناصر اطلاعاتی این سازمان کشف شده اند و اگر کشف شده‌ اند آیا توانسته است که به کار خود ادامه دهد و ساختار این کمیته چگونه است آیا ساختار انعطافی بوده یا نه ساختار متمرکز و غیر قابل انعطاف دارد آیا نفوذ در این کمیته به سهولت انجام می گیرد و اگر نفوذ راحتر است آیا آسیب پذیری بیشتری دارد با جواب دادن به این مقولات به هدفمان که آشنایی با KGB است خواهیم رسید. KGB مخفف Komitet Gosudarstwennai Besopasosti به معنای (کمیته امنیت دولتی) می باشد که در داخل روسیه شوروی نقش (پلیس مخفی سیاسی) و در خارج وظیفه جمع آوری اطلاعات است و از بیستم دسامبر ۱۹۱۷ که «چکا» تاًسیس شد این تغییر نام متعددی داشته است و در سیزدهم ماه مارس ۱۹۵۴ KGB آخرین نام خود را یافت و همواره «شمشیر و سپر»حزب کمونیست شوروی بوده است سپر نماد محافظ از دستگاه رهبری حزب است و شمشیر نیز وسیله ای است که هیئت رئیسه حزب با آن خواست و اراده خود را در برون و درون روسیه شوروی اعمال می کند.

شما عزیزان برای دانلود مقاله آشنایی با سازمان اطلاعات روسیه KGB و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب مقاله آشنایی با سازمان اطلاعات روسیه KGB به صورت زیر می باشد :

 1. پیشگفتار
 2. مقدمه
 3. محورهای عام
 4. محورهای خاص
 5. تشکیلات داخلی KGB با توجه به اجزای عام و خاص
 6. تشکیلات KGB (اداره و مدیریت ها)
 7. پدافند و نتیجه گیری
 8. منابع

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: ۳,۰۰۰تومان
0 لایک
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.